K_SECTION_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][25] = '{POLL_SECTION_BLOCK}'; ?> اولویت کمک به استان‌ها تولید و اشتغال است | خبر24
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
رئیس دیوان محاسبات گفت: طرح‌های اولویت‌دار هر استان باید متناسب با پتانسیل، مسائل مرتبط با آن استان و در راستای کمک به جهش تولید و ایجاد اشتغال باشد و نهایتا در معیشت مردم موثر باشد.
اولویت کمک به استان‌ها تولید و اشتغال است
به گزارش خبر24،جلسه بررسی موضوعات اولویت‌دار استان‌ها برای حسابرسی و رسیدگی در دیوان محاسبات کشور، با حضور رئیس کل، معاونین، مشاورین و مدیران کل استان‌ها از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد.

در این جلسه، مدیران کل استان‌ها موضوعات مهم استان خود برای حسابرسی را مطرح کردند که پس از بررسی و تبادل نظر، برخی از طرح‌ها جهت اجرا به تایید رئیس کل دیوان محاسبات رسید.

مهرداد بذرپاش در این جلسه، با تشریح اهمیت و جایگاه موضوعات، تاکید کرد: "طرح‌های اولویت‌دار هر استان باید متناسب با پتانسیل، مسائل و مشکلات مرتبط با آن استان و در راستای کمک به جهش تولید و ایجاد اشتغال باشد و نهایتا در معیشت و زندگی مردم موثر واقع شود".

در این جلسه، موضوعات مهمی مانند کشاورزی و دامپروری، گردشگری، بهداشت و سلامت، معوقات مالیاتی، واگذاری اراضی و زمینخواری، منابع طبیعی و مشکلات کم آبی و ریزگردها، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و راکد در شهرک‌های صنعتی سطح استان و ملی، مسکن و شهرسازی در سطح ملی، زیرساخت‌های راه و حمل و نقل، سدها و نیروگاه‌ها، زیرساخت‌های آموزش و پرورش و تجهیز فضاهای آموزشی، معادن و انحصارات و صنایع معدنی، معوقات و تسهیلات بانکی، خصوصی سازی و واگذاری‌ها، فعال سازی واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل، دفع بهداشتی پسماندهای صنعتی-مسکونی-بیمارستانی، حوادث غیرمترقبه مانند سیل و... بررسی و نهایی شد.
24-news.ir/vdccs4qp.2bqxo8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز