تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
مدافع فصل گذشته استقلال به دلیل خواسته‌هایی که هنگام مذاکره داشت با پرسپولیس به توافق نرسید.
دلیل پرسپولیسی نشدن شاهین طاهرخانی چه بود؟
به گزارش خبر24، شاهین طاهرخانی که قرار بود هفته گذشته در باشگاه پرسپولیس حاضر شود اما به دلیل تاکید بر مذاکره باشگاه با مدیربرنامه‌هایش حضورش در جمع سرخپوشان منتفی شد، به یکباره امشب سر از باشگاه پرسپولیس در آورد.

امشب که آخرین فرصت نقل و انقالات است، این بازیکن بعد از یک هفته کش و قوس و برطرف شدن ناراحتی کادرفنی پرسپولیس از وی بابت رفتار هفته گذشته او، در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در حالی که تصور همه بر این بود که مدافع فصل گذشته استقلال سرخ‌پوش می‌شود بعد از دو ساعت مذاکره ناگهان طاهرخانی با ناراحتی محل باشگاه پرسپولیس را ترک کرد.

ماجرا از این قرار است که در حین مذاکره این بازیکن با مسئولان پرسپولیس درحالی که همه چیز مثبت پیش می‌رفت ناگهان این بازیکن بعد از چند تماس تلفنی که داشته اعلام می‌کند در قراردادش باید بندی اضافه شود که در نیم فصل در صورت داشتن پیشنهاد خارجی با پرداخت صد هزار دلار بتواند جدا شود. این همان بند جنجالی است که باشگاه پرسپولیس بابت آن هزینه‌های زیادی داده و بابت آن چند بازیکن خود را از دست داد به همین دلیل مدیران این تیم حاضر به پذیرش این بند نشدند و در نهایت طاهرخانی هم ناراضی از این شرایط، باشگاه پرسپولیس را به حالت قهر ترک می‌کند.
24-news.ir/vdcf01dt.w6dxxagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز