تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
۲ تیم فوتبال سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک، در دومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند.
سپاهان اصفهان صفر - آلومینیوم اراک صفر
به گزارش خبر24، تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۶:۲۲ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند.

برای سپاهانی‌ها پیام نیازمند، محمدرضا مهدی زاده، محمد نژادمهدی، امید نورافکن، مرتضی منصوری، محمد کریمی، جلال الدین علیمحمدی، سروش رفیعی، محمد رضا حسینی، محمد رضا خلعتبری و سجاد شهباز زاده به میدان رفتند.
رسول خطیبی هم از رضا حسن‌پور، محمد ایرانپوریان، رامتین سلیمان‌زاده، سید مهدی حسینی، امید سینگ، پوریا آریاکیا، محسن ربیع‌خواه، مصطفی احمدی، امیرمحمد هوشمند، مرتضی آقاخان، جابر انصاری در ترکیب آلومینیوم استفاده کرد.
دقیقه ۲: امید سینگ با حرکت تماشایی خود از سمت چپ دروازه سپاهان، اولین خطر جدی را به وجود آورد، اما مدافع سپاهان توپ ارسالی او را راهی کرنر کرد.
دقیقه ۶: امیر محمد هوشمند فرصت داشت تا روی ارسال آریا کیا دروزاه سپاهان را باز کند، اما ضربه سر او را نیازمند راهی کرنر کرد. آلومینیوم سازان نتوانستند روی ضربه کرنر موقعیت جدی برای خود ایجاد کنند.
دقیقه ۱۱: سپاهانی‌ها می‌توانستند روی ارسال حسینی موقعیتی برای خود ایجاد کنند، اما حسن پور ارسال حسینی را قطع کرد.
دقیقه ۱۴: امید سینگ با حرکت خود ضربه خطرناکی به سمت دروازه سپاهان زد، اما نیازمند با واکنش خود مانع از باز شدن دروازه شد.
دقیقه ۱۶: نورافکن ضربه ایستگاهی سپاهانی‌ها را به سمت دروازه آلومینیوم زد، اما توپ او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۲۶: سپاهانی‌ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند. محمد رضا خلعتبری این ضربه را به سمت دروازه آلومینیوم زد که با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. مهدی حسینی بازیکن آلومینیوم هم به دلیل خطا بر روی بازیکن سپاهان، با کارت زرد داور جریمه شد.
دقیقه ۳۰: داور مسابقه به دلیل شرایط کرونایی، یک دقیقه به بازیکنان استراحت داد.
دقیقه ۳۵: خلعتبری ضربه ایستگاهی سپاهانی‌ها را به شکلی خطرناک روی دروازه آلومینیوم ارسال کرد، اما مدافعان آلومینیوم توپ را دور کردند.
دقیقه ۳۷: حسینی فرصت داشت تا روی ارسال نورافکن دروازه سپاهان را باز کند، اما نتوانست به توپ ضربه وارد کند. حسن پور دروازه بان آلومینیوم به دلیل تاخیر در شروع کردن بازی با کارت زرد داور جریمه شد.
دقیقه ۴۰: شوت کریمی به صورت خطرناک از کنار دروازه آلومینیوم به بیرون رفت.
دقیقه ۴۱: سروش رفیعی روی اشتباه دروازه بان آلومینیوم صاحب توپ شد، او ضربه خطرناکی به سمت دروازه اراکی‌ها زد که با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.
۳ دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول این بازی اعلام شد.
دقیقه ۲ + ۴۵: پس از خطا بر روی خلعتبری، یک ضربه آزاد برای سپاهانی ها، چسبیده به محوطه جریمه اعلام شد.
دقیقه ۳ + ۴۵: سروش رفیعی ضربه ایستگاهی را به شکلی خطرناک از بالای دروازه آلومینیوم به بیرون زد.
نیمه اول این بازی در ساعت ۱۷:۱۱ بدون رد و بدل شدن هیچ گلی به پایان رسید.
 
24-news.ir/vdcb89bs.rhbgzpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز