تاریخ انتشارجمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
مدافع سابق استقلال در یکقدمی انتقال به پرسپولیس با شرط های جنجالی که مطرح کرد از این اتفاق ناکام ماند.
فاش شدن شروط جنجالی  طاهرخانی برای پرسپولیس
خبر24-شاهین طاهرخانی بعد از اینکه مورد توجه محمود فکری برای حضور در استقلال قرار نگرفت، با فسخ قراردادش در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت.
این بازیکن شب گذشته (چهارشنبه) و در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالاتی وارد باشگاه پرسپولیس شد و مذاکرات خود را با مدیران این تیم دنبال کرد که در نهایت بی نتیجه ماند و به شکلی عجیب از این باشگاه خارج شد و مسیر باشگاه پیکان را در پیش گرفت و در نهایت قرارداد خود با این تیم به امضا رساند.
اما از روز گذشته تاکنون شایعات زیادی درباره دلیل عدم توافق این بازیکن با پرسپولیس شکل گرفته است.
گفته می شود شاهین طاهرخانی در مذاکره با مدیران پرسپولیس شرط های عجیبی مطرح کرده که هر چند در ابتدا با قبول آن با توجه به نیاز این باشگاه به جذب مدافع همراه شد اما در ادامه با افزایش خواسته های او، مدیران باشگاه در خروجی را به او نشان دادند.
نتیجه بازی سپاهان و آلومینیوم اراک| پیروزی سپاهان مقابل آلومینوم 10 نفره
اولین شرط شاهین طاهرخانی مربوط به مسائل مالی بوده که این بازیکن خواستار سقف قرارداد! همچون بازیکنان ملی پوش پرسپولیس شده است. موضوعی که با توجه به نیمکت نشینی و فرصت کمی که او در استقلال داشته عجیب و باورنکردنی به نظر می‌رسد.
در ادامه با رد اولیه باشگاه پرسپولیس از این درخواست، بار دیگر مذاکرات دنبال شد و او با پیش کشیدن برخی آپشن‌های دیگر همچون حضور در تیم ملی، حضور در باشگاه خارجی و… تعجب حاضران در اتاق مذاکره را به همراه داشت.
دیگر شرط جنجالی طاهرخانی مربوط به جدایی بدون قید او در صورت دریافت پیشنهاد خارجی بود.
طاهرخانی که رفته رفته به شروط خود اضافه می‌کرد در نهایت صبر مدیران مذاکره کننده را به سر آورد و به این شکل پروژه جذب وی توسط پرسپولیس متنفی شد.
24-news.ir/vdchvvnm.23nzidftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز