تاریخ انتشارجمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
عاطفه رضوی، بازیگر سینما و همسر حسین پاکدل در صفحه اینستاگرام خود عکسی را از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور منتشر کرده است که نشان می‌دهد این دو بازیگر با هم ازدواج کرده‌اند.
ازدواج مجدد مهدی پاکدل با یک بازیگر
خبر24- عاطفه رضوی در اینستاگرام خود با انتشار این عکس نوشت: «دوستتان دارم خصوصا کنار هم. مبارکمان باشد». 
مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی است. مهدی پاکدل، اما بعد از مدتی از بهنوش طباطبایی جدا شد. مهدی پاکدل بعد از جدایی از بهنوش طباطبایی درگیر شایعات زیادی شد. اگرچه مهدی پاکدل همواره سعی می‌کند که از حواشی به دور باشد، اما انتشار یک عکس از او در کنار رعنا آزادی ور و فاصله کمی که بین آن‌ها وجود دارد حواشی را برای آقای بازیگر رقم زد، حواشی که آن را باید با انتشار پست عاطفه رضوی خاتمه یافته تلقی کرد.
مهدی پاکدل بازیگری که با نقش طاهر در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید نقش‌های زیادی را در سینما، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است.
رعنا آزادی ور نیز یکی از بازیگران سینما است که اولین بار با فیلم مارمولک در سال ۸۲ به دنیای سینما راه یافت و سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.
مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی سال ۸۹ با هم ازدواج کردند، اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال ۹۵ از هم جدا شدند.
24-news.ir/vdcizuaw.t1azr2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز