تاریخ انتشارجمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
پس از جلسه مشترک اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی و وزارت ارتباطات، مقرر شد کسب‌وکار‌های اینترنتی جزو مشاغل ضروری قرار گرفته و فعالیت این شرکت‌ها در شرایط محدودیت کرونا بلامانع باشد.
چگونگی فعالیت کسب‌وکار‌های اینترنتی در زمان قرنطینه
کسب‌و‌کارهای اینترنتی در دوران قرنطینه دوهفته‌ای کشور می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.
 پس از جلسه مشترک اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی و وزارت ارتباطات، مقرر شد کسب‌وکار‌های اینترنتی جزو مشاغل گروه یک (مشاغل ضروری) قرار گرفته و فعالیت این شرکت‌ها در شرایط محدودیت کرونا که از اول آذر ماه اجرا می‌شود، بلامانع باشد.
همچنین امکان فعالیت انبارهای کسب‌وکارهای اینترنتی در صورت عدم تجمع در درب ورودی انبار و فروش حضوری و صرفا جهت تامین سفارش‌ها به واحد صنفی امکان‌پذیر است. در این ایام امکان تردد کارکنان شرکت‌ها از شهرهای تهران، کرج و فیروزکوه بلامانع بوده و کارکنان می‌توانند بدون مشکل به محل کار خود مراجعه کنند.
وزارت ارتباطات نیز اعلام کرد که شرکت پست ایران بدون محدودیت در این ایام فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
در ادامه نیز سازمان فناوری اطلاعات از آماده شدن وب سرویسی برای تشخیص بیماران کرونایی (تست مثبت) صرفا جهت استفاده برای آگاهی از سلامت کارکنان خبر داد. این سرویس مشروط به رعایت برخی از نکات در اختیار کسب‌وکارها قرار خواهد گرفت.
تاکسی‌های اینترنتی ملزم به استفاده از این وب سرویس هستند و حق ارائه سرویس به مسافران و رانندگانی که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده ندارند. اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی همچنین اعلام کرد که درحال پیگیری مجوزهای قانونی از مراجع برای تردد بدون مشکل تاکسی‌های اینترنتی پلاک شهرستان بوده و همچنین قصد دارد محدودیت تردد خودرو از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح را نیز برای تاکسی‌های اینترنتی لغو کند.
24-news.ir/vdcb5gbs.rhb8apiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز