تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
مدیر تیم فوتبال فولاد گفت: اگر محمود فکری از رفتارش پشیمان شده بود، تاکنون رسماً عذرخواهی می‌کرد.
لزوم برخورد قاطع با سرمربی استقلال!
به گزارش خبر24، سید محمد علوی مدیر تیم فولادخوزستان درباره کلیپ منتشر شده از محمود فکری سرمربی استقلال پس از پایان بازی فولاد و استقلال اظهار داشت: کلیپ واقعا منزجرکننده بود و من نمی‌دانم چرا و چگونه یک مربی به خودش اجازه می‌دهد این گونه حرف بزند، قطعا اگر در آن صحنه پرویز مظلومی و صمد مرفاوی دو مربی بزرگ فوتبال و باشگاه استقلال که هر دو اخلاق‌مدار هستند، حضور داشتند همان جا با سرمربی تیمشان برخورد می کردند که چرا با این گونه الفاظ درباره کادرفنی و بازیکنان تیم ما صحبت می‌کند.
وی ادامه داد: باشگاه فولاد به هیچ عنوان نمی‌گذارد حقش در هیچ زمینه‌ای ضایع شود و شکایتی از او به کمیته اخلاق و دیگر مراجع قضایی انجام خواهیم داد تا دیگر شاهد چنین صحنه های بسیار زشت و زننده‌ای در زمین مقدس فوتبال نباشیم. بالاخره این زمین حرمت دارد و هرکس باید بداند که کجاست و چه حرفی را بر زبان می‌آورد.


مدیر تیم فولاد همچنین گفت: او به تمامی مجموعه باشگاه فولاد توهین کرد و اگر اسم کسی را آورده بود به صورت شخصی نیز در دادگاه از او شکایت می‌کردیم. مستندات و شواهد خود را به کمیته اخلاق خواهیم فرستاد و امیدواریم که فدراسیون و کمیته اخلاق برخورد قاطعی در خصوص این موضوع با ایشان کند تا دیگر شاهد چنین صحنه هایی در هیچ ورزشگاهی نباشیم.

سرپرست تیم فولاد در گفت‌وگو با رسانه‌ باشگاه فولاد افزود: الان که با شما صحبت می‌کنم او هنوز عذرخواهی از باشگاه، کادرفنی، بازیکنان و هواداران بزرگ فولاد نکرده و فکر می‌کنم اگر از رفتارشان ناراحت بودند و متنبه شده بودند عذرخواهی انجام می شد و شاید اکنون دیگر برای کاهش محرومیت احتمالی و اینکه کمیته اخلاق ورود کرده، بخواهد صحبتی کنند. من به جای ایشان از تمامی هواداران دو تیم بزرگ فولاد و استقلال بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنم و قطعا رفتار آقای فکری ارتباطی با باشگاه فرهنگی استقلال و هوادارانشان ندارد چرا که در زمان حضور اسطوره‌های بزرگ در این باشگاه چون ناصر خان، منصور پورحیدری، پرویز مظلومی و ...همیشه اخلاق اولویت بوده است.
24-news.ir/vdcaeunm.49n6w15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز