تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی گفت: خانوار‌هایی که به تازگی تغییراتی در ساختار خانواده خود ایجاد کرده اند، منتظر بمانند که نتیجه اقدام آن‌ها به وزارت تعاون ارسال شود.
واریز یارانه معیشتی به خانوار‌های تفکیک شده چگونه صورت می‌گیرد؟
به گزارش خبر24، حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی اظهار کرد: اطلاعات خانوار‌هایی که در سازمان هدفمندی یارانه‌ها ثبت شده است با تاخیر زمانی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌شود و به همین علت ممکن است برخی خانوار‌ها برای ثبت اطلاعات خود دچار مشکل شوند.

وی افزود: هم اکنون انتقال این اطلاعات در حال انجام است و خانوار‌های مشمول هر ماه به جمع دریافت کنندگان یارانه معیشتی اضافه می‌شوند.

بیشتربخوانید: معترضین به عدم دریافت یارانه معیشتی بخوانند

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی بیان کرد: در آخرین نوبت پرداخت یارانه معیشتی که اواخر هفته گذشته واریز شد، بیش از ۷۵۷ هزار خانوار به جمع مشمولان اظافه شدند تا تعداد مشمولان به ۱۸ میلیون و ۹۹۷ هزار و ۹۶ برسد.

میرزایی ادامه داد: بخشی از این ۷۵۷ هزار خانوار که از نوبت سوم یارانه معیشتی دریافت کرده اند، جزو خانوار‌هایی هستند که اطلاعات آن‌ها با تاخیر زمانی به دست وزارت تعاون رسیده است.

وی عنوان کرد: اطلاعات خانوار‌هایی که تا آذر ماه تغییراتی در ساختار خانوار خود انجام داده بودند، به وزارت تعاون رسیده و مابغی اطلاعات با تاخیر زمانی روزانه به دست ما می‌رسد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی تصریح کرد: با این وجود خانوار‌هایی که به تازگی به هر دلیل تغییراتی در ساختار خانواده خود ایجاد کرده اند منتظر بمانند تا اطلاعات جدید به دست وزارت تعاون برسد.
24-news.ir/vdch.in-t23n6vftd2.html
منبع : روزنامه صبح نو
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز