تاریخ انتشاردوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
محمد مقدم فر در یادداشتی از هزینه های سنگین تحمیل شده به بیماران کرونایی در مراکز درمانی و به خصوص بیمارستان های خصوصی بابت آزمایشات تشخیص بیماری کرونا انتقاد کرد.
هیس! بیماران در بیمارستان خصوصی فریاد نمی زنند
خبر24- بدون مقدمه عرض کنم ،حال بیماران در برخی بیمارستان‌های خصوصی از نظر  تحمیل  هزینه های اقتصادی نه تنها خوب نیست بلکه دردآوراست! چرا برخی بیمارستان‌های خصوصی در زمان  شیوع  بیماری کرونا بیمارستان های دولتی را تنها گذاشته اند  واین در حالی که  تنهایی به معنی عدم ارائه خدمات درمانی  نیست بطور مثال چرا برخی از بیمارستان های خصوصی برای  آزمایش تشخیص  بیماری کرونا  بنام pcr ، بالایی 600هزار تومان بهای خدمات از بیماران دریافت می کنند .

انتظار داریم حداقل بیمارستانهای خصوصی، همیار بیمارستان‌های دولتی باشند اما متاسفانه  گویا برخی  بیمارستان های خصوصی  تبدیل  به محلی  برای  درآمد از  بیماران شده اند و نه محلی برای  دوای درد بیماران  وما انتظار داریم  در این زمینه شفاف سازی انجام شود .

شما تصور کیند یک خانواده 5 نفر برای تست کرونا از حلق به ناچار  به بیمارستان خصوصی مراجعه کند،چه اتفاقی  بوقوع  می پیوندد ! اما برخی‌های  نیز می گویند،افرادی که تمکن مالی ندارند به بیمارستان های  دولتی مراجعه کنند اما بطور واقع بینانه  انتظار برای بیمارانی  که با نقض ایمنی  بدنی روبرو هستند  در بیمارستان دولتی سزاوار نیست.

دکتر محمد مقدم فر دانش آموخته روابط بین الملل
24-news.ir/vdci3wa5.t1ay52bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
حتما هم پولش رو می خورند.
نرخ طلا و ارز