تاریخ انتشارجمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
معاون رئیس جمهور در گفتگو با خبر24:

بی توجهی دولت روحانی به بودجه اختصاصی استان ها

سید محمد حسینی گفت: در دولت قبل به بودجه ای که باید به استان ها و شهرستان ها اختصاص پیدا کند، توجه نشد. 
بی توجهی دولت روحانی به بودجه اختصاصی استان ها
به گزارش خبر24، معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: متاسفانه در دولت قبل به بودجه ای که باید به استان ها و شهرستان ها اختصاص پیدا کند، توجه نشده که امیدواریم در این دوره جبران مافات شود. 

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار خبر۲۴ درباره برخی مشکلات عمرانی در کشور گفت: در پروژه‌های عمرانی مدت‌ها بود که وقفه‌ای ایجاد شده بود ولی در دولت سیزدهم بنا بر این است که هزینه های جاری کاهش پیدا کند تا بتوانیم کارهای عمرانی را در سطح کشور انجام دهیم و در بودجه سال‌های آینده اهتمام ویژه‌ای شده تا طرح های عمرانی و سازندگی در کشور انجام شود. 

وی افزود: در بازدیدی که بنده از مناطق مختلف دارم ائمه جمعه، فرمانداران و دیگر مسئولان مشکلات و نیازهای منطقه و اولویت هایی که مردم دارند را مطرح می کنند و بنده به سهم خودم این مسائل را با سازمان برنامه بودجه و با وزارتخانه‌های مختلف مطرح میکنم و امیدواریم اهتمام ویژه وجود داشته باشد و شاهد رشد و پیشرفت در کشور باشیم و کارهای جدی تری صورت گیرد. 

وی یادآور شد: متاسفانه در دولت قبل به بودجه ای که باید به استان ها و شهرستان ها اختصاص پیدا کند توجه نشده که امیدواریم در این دوره جبران مافات شود. البته شرایط کشور شرایط دشواری است و تلاش خواهیم کرد تا هر روز شاهد سرعت بهتری در پیشرفت کارها باشیم.
24-news.ir/vdcefp8v.jh8oni9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز