تاریخ انتشارشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
ماجرای «کلاهبرداری» یکی از بازیکنان تیم فوتبال امید ایران خیلی سریع در رسانه‌ها منتشر شد اما داستان از چه قرار بود و چرا و با چه هدفی مطرح و رسانه‌ای شد.
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران کلاهبرداری کرد؟
به گزارش خبر24، ساعتی پیش خبری در رسانه‌های ورزشی با این مضمون که یکی از بازیکنان تیم فوتبال امید ایران در جریان رقابت‌های قهرمانی آسیا و حضور تیم تحت هدایت مهدی مهدوی‌کیا در تاشکند اقدام به کلاهبرداری(قرض گرفتن مبالغی از هم تیمی‌ها و خارج شدن از دسترس) کرده است که این مطلب به سرعت در بین مخاطبان و خوانندگان ورزشی دست به دست شد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد ماهیت این مساله چیز دیگری است؛ یکی از مسئولان این تیم که نمی‌خواست نامش فاش شود در این خصوص گفت: واقعیت و مساله چیزی دیگری است و بیشتر به یک بازی روانی و جنگ ناجوانمردانه شباهت دارد.

وی ادامه داد: آنهایی که در تمرینات تیم امید حضور دارند بارها دیده‌اند مهدوی‌کیا به دفعات از بازیکنان در ابتدای اردو و تمرینات این سئوال را می‌پرسد که آیا مساله یا مشکلی دارید و حتی اگر مصدوم هم هستید به ما بگویید تا برای شما کاری انجام شود. در اردوی تیم امید حتی بازیکنان به هم کفش هم قرض نمی‌دهند چه برسد به پول و چنین مبالغی.

علاوه بر این اظهارات این منبع، به نظر می‌رسد انتشار این خبر تا اندازه‌ای به پیوستن احتمالی این بازیکن به یک تیم مطرح لیگ برتری بوده است.   

از سویی دیگر فراز فاطمی سرپرست تیم فوتبال امید نیز با واکنش به این خبر گفت: این موضوع صحت ندارد و بیشتر شبیه یک شیطنت بچه‌گانه است. بیشتر بازیکنان ما در لیگ برتر توپ می‌زنند و درگیر این مسایل و ارقام نیستند. اگر بازیکنی از بازیکن دیگر طلبی دارد بیاید و به خود من بگوید تا ببینیم ماجرا چیست اما اعتقاد دارم کل این مساله یک بازی است و نباید به آن دامن زد.

منبع: ایرنا
24-news.ir/vdcawwn6i49nwi1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز