تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
منابع صهیونیستی امروز اعلام کردند که در پی حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فرودگاه دمشق که به تعطیلی آن منجر شده است، مسکو در پی تصویب قطعنامه‌ای علیه این رژیم در شورای امنیت است.
تلاش روسیه برای تصویب قطعنامه علیه اسرائیل در شورای امنیت
به گزارش خبر24، شبکه صهیونیستی کان امروز اعلام کرد روسیه در نظر دارد در پی حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فرودگاه بین المللی دمشق که منجر به تعلیق فعالیت‌ها در آن شده است، یک اقدام بین المللی علیه تل‌آویو انجام دهند.

براین اساس، روسیه در حال تهیه پیش نویس قطعنامه‌ای برای ارائه به شورای امنیت جهت محکومیت حملات رژیم صهیونیستی علیه سوریه است.

پیش از این وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه‌ای حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه سوریه به ویژه علیه تأسیسات غیرنظامی و زیربنایی در این کشور را به شدت محکوم کرده بود.

رسانه‌های صهیونیستی نیز در گزارش‌هایی به طور تلویحی از حملات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی علیه تأسیسات زیربنایی و غیرنظامی سوریه انتقاد کرده اند.

روزنامه معاریو در گزارشی در این باره نوشت که مقامات امنیتی و نظامی اسرائیلی باید پیش از انجام چنین حملاتی، تبعات و پیامدهای آن را مورد بررسی قرار دهند.

در گزارش معاریو در این باره آمده است: این اقدام، ابهاماتی درباره استفاده ارتش اسرائیل از نیروی نامتناسب در این حمله را مطرح کرده است، همچنین این سوال را ایجاد کرده که آیا این اقدام از پایه و اساس درست بوده یا نادرست؟ آیا پس از این حمله این امکان وجود دارد که فرودگاه بن گوریون نیز مورد حمله موشکی مشابهی قرار گیرد؟ حملاتی که قطعاً موجب لغو پروازهای هوایی ورودی و خروجی فرودگاه بن گوریون می‌شود؟

منبع : مشرق
24-news.ir/vdchmvnz623nv-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز