تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹
«محمدحسین خوشوقت» در سال ۱۳۹۷ ضمن بیان خاطره ازدواج همشیره‌ خود با فرزند رهبر انقلاب اشاره‌ای به محل زندگی حضرت «آیت الله خامنه‌ای» می‌کند که مطالب مطرح شده در رسانه‌ها درباره این موضوع را شفاف می‌کند.
ماجرای زندگی رهبری در کانکس چه بوده است؟
به گزارش خبر24،  «محمدحسین خوشوقت» مدیرکل اسبق مطبوعات و رسانه‌های خارجی دولت اصلاحات، طی گفتگویی در سال ۱۳۹۷ ضمن بیان خاطره ازدواج همشیره‌ خود با فرزند رهبر انقلاب اشاره‌ای به محل زندگی حضرت «آیت الله خامنه‌ای» می‌کند که مطالب مطرح شده در رسانه‌ها درباره این موضوع را شفاف می‌کند.

وی گفت:

این وصلت سال ۱۳۷۲ اتفاق افتاد. پدر مقید بودند که فرزندانشان با خانواده‌هایی متدین و هم سنخ از نظر فرهنگی و اجتماعی ازدواج کنند. این مراسم در یک خانه پیش ساخته ساده برگزار شد! 

منزل مقام معظم رهبری در همین کانکس بود! غرب منطقه ریاست جمهوری در خیابان آذربایجان، یک فضای خالی بود که در آن جا با کانکس یک ساختمان یک طبقه‌ای درست کرده بودند. محل کار مقام معظم رهبری هم در همین سازه قرار داشت. 

داخل کانکس نشسته بودیم؛ ناگهان یک صدای تکان دهنده از سقف فلزی به گوشمان رسید که همه جا خوردیم. یک میوه کاج رها شده بود و روی سقف فلزی کانکس افتاده بود. پیش خود گفتم، این سازه، در عین سادگی بیش از حد، نا ایمن هم هست. نکند خدای نا خواسته، اتفاقی برای رهبری و خانوادشان بیفتد! دو تخته فرش ماشینی هم، کف این سالن حدودا ۴۰ متری پهن بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
24-news.ir/vdccsxqse2bqxm8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز