تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰
وزیر کشور با بیان اینکه همه دفاتر معاملات ملکی و مسکن موظف به پیروی از افزایش اجاره بهای مسکن در تهران که ۲۵ و در سایر شهرها ۲۰ درصد اعلام شده، هستند و با متخلفین برخورد خواهد شد.
استمرار پرداخت نقدی تا مهیا شدن کالابرگ الکترونیکی
به گزارش خبر24،  احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه جلسه بررسی مشکلات تنظیم بازار که عصر امروز با حضور وزرای کشاورزی، راه و شهرسازی، صمت و دادگستری برگزار شد، طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جلسه مفصلی درباره تنظیم بازار داشتیم و بر مسأله قیمت‌گذاری‌ها و لزوم کنترل آن بر اساس سامانه وزارت صمت تأکید شد و کسانی که بر خلاف آن عمل می‌کنند طبق اختیاراتی که سازمان تعزیرات حکومتی دارد، با آنان برخورد خواهد شد و ممکن است جریمه شده و مغازه‌های آنان پلمپ بشود.

وی افزود: هم‌چنین در جلسه امروز درباره اجاره‌بهای مسکن گفت‌وگو و تبادل نظر شد و مصوبه دولت مبنی بر سقف افزایش اجاره بهای مسکن در تهران که ۲۵ و در سایر شهرها ۲۰ درصد است، مورد تاکید قرار گرفت و همه دفاتر معاملات ملکی و مسکن موظف به پیروی از این چارچوب هستند و با متخلفین برخورد خواهد شد و مصوبه لازم‌الاجراست.  

وزیر کشور درباره آخرین وضعیت کالابرگ الکترونیکی و هم‌چنین پرداخت یارانه‌ها، بیان کرد: سیاست پرداخت یارانه‌ها ادامه دارد و هر وقت که کالابرگ الکترونیکی آماده شد، درباره‌ی آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdchvvnzz23nv6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز