تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: استفاده صحیح و بهینه از برق، باید در جامعه به‌صورت یک فرهنگ عمومی شود.
استفاده بهینه از برق به فرهنگ عمومی تبدیل شود
به گزارش خبر24، پیش از ظهر امروز در آستانه هفته صرفه‌جویی در مصرف انرژی، مدیران ارشد صنعت برق با نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار کردند.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در این دیدار ضمن اظهار خرسندی از زحمات تلاشگران صنعت برق در عرصه خدمت‌رسانی به مردم بیان کرد: استفاده صحیح و بهینه از برق، باید در جامعه به‌صورت یک فرهنگ عمومی شود.

وی با اشاره به اینکه تأمین برق مطمئن و مستمر در فصل تابستان به‌عنوان دغدغه مردم است، اظهار کرد: علاوه بر تلاش مسؤولان برق برای استمرار خدمات‌دهی، مردم هم ‌باید مدیریت مصرف را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: این همراهی سبب می‌شود تا بخش‌های صنعت و کشاورزی نیز در حوزه تولید، فعالیت‌های خود را به نحوی شایسته پیگیری و عملیاتی کنند.

مطیعی با تأکید بر اینکه یکی از بهترین شیوه‌های اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی هنر است، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های هنری برای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی یک ضرورت برای نهادینه‌سازی این بخش محسوب می‌شود.

 وی با بیان اینکه امکانات و ظرفیت‌های بسیار مناسبی در بخش‌های مختلف داریم که باید از آن بهره‌گیری لازم به عمل آید، خاطرنشان کرد: توسعه انرژی خورشیدی و استفاده از سرمایه‌گذاران برای احداث این نیروگاه‌ها، یک ظرفیت شایسته به‌خصوص در استان سمنان است که با توجه به کویری بودن برخی مناطق، می‌توان نهایت بهره‌برداری را از این بخش کرد.

منبع : فارس
24-news.ir/vdcf0xdyew6dxca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز