تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری سرکرده اصلی باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف 15 قبضه اسلحه جنگی در شهرستان شادگان خبر داد.
دستگیری سرکرده باند قاچاق سلاح در شادگان
به گزارش خبر24، سردار سید محمد صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان در گفت‌وگویی اظهار کرد: در راستای تداوم رصد و برخورد با عناصر اصلی و قاچاقچیان سلاح و مهمات، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان، با تسلط کامل اطلاعاتی موفق به شناسایی باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان شادگان شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با کنترل و رصد اطلاعاتی گسترده سرکرده اصلی باند و محل دپوی سلاحها را شناسایی که پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و مقتدارنه متهم را دستگیر و در محل دپو تعداد 15 قبضه سلاح جنگی ( 14 قبضه کلاشینکف و یک قبضه کلت کمری) را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری سایر اعضاء باند گفت: این باند سلاحها را از کشور همسایه از طریق مرز جزیره مینو  وارد کرده و بعد از دپوی سلاحها در شهرستان شادگان، آنها را در مناطق مختلف استان به فروش می‌رساند.

صالحی در پایان با تاکید به اینکه وجود سلاح غیر مجاز یکی از عوامل بستر ساز جرایم خشن اعم از تیراندازی غیر مجاز، سرقت‌های مسلحانه، قتل و... است از شهروندان خوزستانی تقاضا کرد هرگونه اخبار و اطلاعات در ارتباط با قاچاق سلاح و مهمات و همچنین دارندگان سلاح غیرمجاز دارند را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع : فارس 
24-news.ir/vdcex78znjh87vi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز