تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
غیبت ستاره ایرانی پورتو در رونمایی از کیت فصل بعد و عکس های تازه بازیکنان این تیم خبرساز شد.
ریسک بزرگ مهدی طارمی در آستانه ۳۰ سالگی
به گزارش خبر24، مهدی طارمی از جمله مهاجمان درجه یک فوتبال ایران است؛ بازیکنی که در تیم پورتو درخشید و در پرتغال هم تبدیل به یک چهره مشهور و دوست داشتنی شد.

سخت است یک بازیکن ایرانی، در اروپا به چهره ای معروف تبدیل شود، تا جایی که هواداران تیم قدیمی پورتو، او را دوست داشته باشند. این موقعیتی نیست که به راحتی نصیب بازیکنان فوتبال شود و طارمی آن را با چنگ و دندان به دست آورد.

در این چند روز گذشته اما وقتی از کیت های اول و دوم پورتو رونمایی شد، اثری از طارمی نبود و بر اساس این اتفاق، خیلی ها به این باور رسیده اند که جدایی این بازیکن از جمع شاگردان کونسیسائو قطعی شد است.

تصمیم گیری در این زمینه بدون شک بر عهده طارمی و مدیر برنامه هایش است اما با این اتفاق باید به صورت منطقی برخورد.

در اواخر تیرماه سال جاری، طارمی تولد ۳۰ سالگی خود را جشن می گیرد و او لابد می داند ماجرایش برای ادامه فوتبال در اروپا، می تواند آخرین تصمیم فوتبالی اش در این سن و سال قلمداد شود.

در ۳۰ سالگی آیا لیگی بهتر از پرتغال و تیمی بهتر از پورتو برای طارمی پیدا می شود؟

محبوبیت در شهر، راحتی و آسایش در پرتغال، جا افتادن در پورتو و ... همه چیزهایی است که می تواند مهدی طارمی را برای ادامه دادن ترغیب کند اما شاید او بلندپروازی هایی در سر داشته باشد؛ یک نوع ریسک عجیب و باورنکردنی برای جدایی از تیمی که شخصیت تازه ای به چهره ورزشی او بخشید...

منبع : مشرق 
24-news.ir/vdcfjxdytw6dxca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز