تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
رئیس جمهور در بازدید از پتروشیمی خراسان شمالی تأکید کرد: با استقلال اقتصادی و تولید عالی، دیگر دست کشور جلوی بیگانگان دراز نخواهد بود و در مقابل تکانه‌های اقتصادی مقاوم هستیم.
رئیسی: به دنبال عادلانه کردن دستمزدها و مهار تورم هستیم
به گزارش مشرق، خراسان شمالی مقصد سفر روز پنجشنبه دوم تیر رئیس جمهور است.

طبق اعلام رسمی معاونت اجرایی و سرپرست محترم نهاد معاونت هماهنگی و پیگیری رئیس جمهوری، در سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی، ۱۳ وزیر و معاون رئیس جمهور را همراهی می‌کنند.

وزیر کشور در شهرستان بجنورد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان راز و جرگلان، وزیر نیرو در شهرستان‌های شیروان و فاروج، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان اسفراین، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در شهرستان‌های گرمه و جاجرم، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان مانه وسملقان حضور می‌یابند.

مسئولان علاوه بر شرکت در شورای اداری به بررسی مسائل و مشکلات شهرستان‌ها و دیدار چهره به چهره با مردم خواهند پرداخت.

حسین نژاد گفت: در این سفر وزیر راه و شهرسازی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، حجت الاسلام والمسلمین تقوی، عضو شورای هماهنگی ارتباطات با حوزه روحانیت، حجت الاسلام والمسلمین حاجی ابوالقاسم دولابی، عضو شورای هماهنگی ارتباطات با حوزه و روحانیت با حضور در سطح استان به بررسی مطالبات و مسائل حوزه تخصصی استان خواهند پرداخت.

همچنین رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در بازدیدها، دیدارها و جلسات همراه رئیس جمهور خواهند بود.

اخبار سفر رئیس جمهور و وزرا به خراسان شمالی را در زیر بخوانید.

۱۲:۲۵ رئیس جمهور: دولت بدون چاپ پول کسری بودجه ۴۸۰ هزار میلیارد تومانی را رفع کرد

رئیس جمهور گفت: در ابتدای دولت با کسری بودجه ۴۸۰ هزار میلیارد تومانی مواجه بودیم؛ اما بدون چاپ پول سال ۱۴۰۰ را پشت سر گذاشتیم.

سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار اقشار مختلف مردم خراسان شمالی که در دانشگاه آزاد بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: در صنعت پتروشیمی خراسان کار ارزشمندی اجرا می‌شود اما باید تغییراتی حاصل شود؛ از این رو تا پایان سال استفاده از آب شرب و کشاورزی توسط این صنعت به پایان برسد.

رئیس جمهور در ادامه به دامداری و کشاورزی خراسان شمالی اشاره داشت و گفت: باید آینده برای این قشر قابل پیش بینی شود؛ باید محصول دامدار و کشاورز با قیمت مناسب به صورت تضمینی خریداری شود.

وی در ادامه به تشریح شرایط ابتدای دولت پرداخت و افزود: در ابتدا روزانه ۷۰۰ خانواده از کرونا داغدار می‌شدند اما امروز آمار کرونا در کشور صفر است؛ هرچند هم اکنون حتی در آمریکا روزانه تا ۶۰۰ نفر کشته می‌شوند.

۱۱:۵۱ رئیسی در بازدید از پتروشیمی: استقلال اقتصادی موجب افزایش مقاومت می‌شود

رئیسی: استقلال اقتصادی موجب افزایش مقاومت می‌شود

رئیس جمهور گفت: با استقلال اقتصادی و تولید عالی، دیگر دست کشور جلوی بیگانگان دراز نخواهد بود و در مقابل تکانه‌های اقتصادی مقاوم هستیم.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح پنج شنبه در نخستین برنامه کاری خود در بجنورد، در جمع کارگران پتروشیمی خراسان حضور یافت.

رئیس جمهور در این بازدید ضمن استماع نظرات کارگران، اظهار کرد: توسعه پتروشیمی نیازمند کار جهادی و انقلابی است.

وی افزود: تلاش شما کارگران و کارکنان این واحد تولیدی برای کشور قدرت، امنیت و عزت ایجاد می‌کند.

۱۱:۴۱ ورود وزیر نیرو به فاروج

۱۱:۲۶ وزیر بهداشت: سقف پرداختی به پزشکان متخصص در مناطق محروم حذف شد

وزیر بهداشت گفت: سقف پرداختی به نیروهای متخصص در مناطق محروم برداشته شد؛ لذا هر چقدر کار انجام شود پرداختی صورت خواهد گرفت.

بهرام عین اللهی صبح پنج شنبه در حاشیه بازدید از مرکز جامع سلامت غلامان اظهار کرد: مصوبات مناسبی را در خصوص خراسان شمالی داریم که در حوزه‌هایی همچون ارتقا بیمارستان‌ها و ارتقا خانه‌های بهداشت خواهد بود.

وزیر بهداشت ادامه داد: خراسان شمالی از استان‌هایی است که محروم تلقی می‌شود لذا رسیدگی بیشتری را می‌طلبد.

۱۰:۵۴ بازدید وزیر کشور از سوله مدیریت بحران بجنورد

بازدید وزیر کشور از سوله مدیریت بحران بجنورد

احمد وحیدی صبح پنج شنبه از سوله مدیریت بحران شهرستان بجنورد بازدید کرد.

در این بازدید کمبودها و نقاط ضعف سوله مدیریت بحران بجنورد بررسی شد.

بناست امکانات و تجهیزاتی پس از سفر در اختیار سازمان مدیریت بحران خراسان شمالی قرار بگیرد.

۱۰:۵۱ ورود وزیر بهداشت به راز و جرگلان

بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیست و هفتمین دور از سفرهای رئیس جمهور و هیئت دولت صبح امروز به شهرستان راز و جرگلان سفر کرد.

دیدار با خانواده شهدا، بازدید از طرح‌های بهداشتی و درمانی و حضور در شورای اداری شهرستان راز و جرگلان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های وزیر است.

۱۰:۴۷ بازدید وزیر جهاد کشاورزی از مزارع چغندر قند حصار گرمخان

۱۰:۲۲ وزیر راه: ۴ هزار میلیارد برای راهسازی خراسان شمالی مصوب شد

۴ هزار میلیارد تومان برای راهسازی خراسان شمالی مصوب شد

رستم قاسمی گفت: ۴ هزار میلیارد تومان برای پروژه‌های راهسازی خراسان شمالی تخصیص خواهد یافت که هزار میلیارد تومان آن برای حوزه روستایی است.

۱۰:۱۰ دیدار مردمی وزیر کشور در بجنورد

دیدار مردمی وزیر کشور در بجنورد

۹:۵۴ ورود وزیر جهاد کشاورزی به مانه و سملقان

۹:۵۲ عملیات اجرایی احداث ۶۰ کیلومتر راه روستایی خراسان شمالی آغاز شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی ۱۵۵ میلیارد تومان پروژه عمرانی شامل احداث ۶۰ کیلومتر راه روستایی و بهسازی روکش ۱۵۰ کیلومتر راه در خراسان شمالی آغاز شد.

۹:۱۵ ورود وزیر راه به اسفراینج

وزیر راه و شهرسازی وارد شهرستان اسفراین شد

۹:۱۵ رئیس جمهور: پروژه‌های نیمه تمام خراسان شمالی مردم را رنج می‌دهد

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به خراسان شمالی اظهار کرد: اگر چه از تأسیس استان خراسان شمالی سال‌ها می‌گذرد اما به علت برخی محرومیت‌ها همچنان شرایط یک استان را ندارد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم توجه خاص به خراسان شمالی، ادامه داد: پروژه‌های نیمه تمام یکی از مشکلات خراسان شمالی است که مردم را رنج می‌دهد.

وی افزود: در دولت به دنبال کلنگ زنی پروژه جدید نیستیم بلکه به دنبال اتمام پروژه‌های نیمه تمام هستیم.

متن کامل خبر را اینجا بخوانید.

۸:۳۹ رئیس جمهور وارد خراسان شمالی شد

منبع: مهر
24-news.ir/vdcdff0fsyt0zz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز