تاریخ انتشارشنبه ۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: در اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گرامیداشت مرحوم کریم اکبری مبارکه و مرحوم محمدرضا الوند که به علت کرونا درگذشتند و سعید باغبانی از هنرمندان تئاتر برگزار می‌شود.
تجلیل از سه هنرمند تئاتر در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک
به گزارش خبر24، مسعود ویژه امروز در گفت‌وگویی از استقبال گسترده مردم در تماشای نمایش‌های این دوره از جشنواره خبر داد و اظهار کرد: استقبال به گونه‌ای بود که در برخی از سانس‌های نمایش‌ تعدادی ایستاده برنامه را دنبال کردند.

وی بیان کرد: با توجه به عدم برگزاری دو ساله جشنواره، اشتیاق برای برنامه‌های این دوره از جشنواره بسیار بود و همین باعث شد چه نمایش‌های صحنه‌ای و چه خیابانی با حضور بچه‌ها و خانواده‌ها همراه باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان یکی از اتفاقات مهم جشنواره را گرامیداشت سه هنرمند تئاتر در اختتامیه این رویداد خبر داد و گفت: سعید باغبانی از هنرمندان تئاتر همدان و مرحوم کریم اکبری مبارکه بازیگر و کارگردان تئاتر و محمدرضا الوند نویسنده تئاتر که به علت کرونا درگذشتند، تجلیل می‌شوند.

وی در خصوص برخی بی‌نظمی‌ها در ورود به سالن‌های نمایش نیز عنوان کرد: در این زمینه یکی دو مورد به ما گزارش شد که افرادی بدون بلیت قبل از کسانی که بلیت داشتند، در سالن‌ها حاضر شده بودند که مسئول سالن برکنار شد.

ویژه تصریح کرد: اگر در ادامه جشنواره نیز تماشاگران با این موارد مواجه شدند، موارد را به مسئولان جشنواره اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

منبع : فارس
24-news.ir/vdcjyvevhuqeyvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز