تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰
به نظر می آید رضا اسدی یکی از نفراتی است که یحیی گل محمدی برای فصل بعد روی او نظر دارد
رضا اسدی در پرسپولیس می ماند؟
به گزارش خبر24، وقتی برای اولین بار در طرفداری از ادامه حضور رضا اسدی در پرسپولیس خبر دادیم کمتر کسی باور می کرد که این هافبک خوش قدوقامت باز هم مورد نظر یحیی گل محمدی قرار بگیرد. اما امروز بسیاری از رسانه های رسمی و مجازی از ادامه همکاری یحیی گل محمدی و شماره 8 پرسپولیس خبر داده اند تا مشخص شود با توجه به این که پرسپولیس موفق به جذب هافبک دفاعی نشد و محمد شریفی را نیز از دست داد، حالا یحیی باز هم به رضا اسدی فکر کرده است.

گفتنی است رضا اسدی سال قبل با سروصدای زیادی سرخ پوش شد و با وجود فشار زیادی که از سوی رسانه ها و فضای مجازی روی او وارد آمد، عملکرد خوبی داشت و موفق شد با 4 گل زده و 3 پاس گل عملکرد موفقی را از خود به نمایش بگذارد. از این رو بی تردید در صورت ادامه همکاری برای فصل بعد، در لیگ 22 با جا افتادن او قطعا وضعیت بهتری خواهد داشت.

به تمام این ها اضافه کنید که اسدی خلاف فصل قبل چندان مقاومتی برای حضور در پست دفاع میانی نیز نداشته و می تواند در دو پست حساس و موثر کمک حال یحیی باشد.

 حال باید دید درنهایت این اخبار صحت داشته و اسدی در پرسپولیس ماندنی خواهد شد یا نه. آن هم در شرایطی که اسدی از چند تیم مدعی و صنعتی نیز پیشنهادهای خوبی دریافت کرده است.

منبع: طرفداری
24-news.ir/vdcirzazrt1auw2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز