تاریخ انتشارجمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۰
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از تشکیل پرونده قضایی برای متهم حیوان آزاری در بندرعباس خبر داد.
تشکیل پرونده برای متهم حیوان آزاری در بندرعباس
به گزارش خبر24، علیرضا احمدی منش ظهر امروز در تشریح جزئیات این خبر اظهارداشت: پس از اعلام گزارشات مردمی مبنی بر وقوع حیوان آزاری و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی، بلافاصله دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس ضمن ورود به موضوع، دستور شناسایی و دستگیری فرد خاطی را صادر کرد.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات  «فتا» با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند فرد متخلف را شناسایی و نسبت به احضار او اقدام نمایند.

این مقام قضایی تصریح کرد: متهم پس از حضور در  مقر انتظامی و مواجهه با دلایل و مستندات پلیس، ضمن اقرار به بزه انتسابی و ابراز پشیمانی، هدف خود را کسب شهرت و جذب مخاطبین در فضای مجازی عنوان کرد.

 احمدی منش خاطر نشان کرد: برای متهم مذکور، علاوه بر صدور قرار تأمین کیفری، پرونده قضایی تشکیل شده است و رسیدگی به این موضوع در شعبه دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس ادامه دارد که نتایج آن پس از تکمیل روند تحقیقات، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین به مردم اطمینان داد؛ ارتکاب هر نوع حیوان آزاری و انتشار تصاویری از این دست که موجبات جریحه دار شدن احساسات و عواطف عمومی را فراهم ساخته و امنیت روانی جامعه را تهدید می نماید، با برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی مواجه خواهد شد.

به گزارش فارس، در این پرونده متاسفانه فردی با قرار دادن گربه‌ای مجروح در برابر سگی گرسنه، از حمله سگ و دریده شدن گربه فیلم تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده بود.

منبع : فارس
24-news.ir/vdcjavevouqeyiz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز