تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
باشگاه هال سیتی به دنبال جذب مهاجم لیدز یونایتد است.
کار مهاجم سابق استقلال در هال سیتی سخت شد
به گزارش خبر24، سایت « هال سیتی نیوز» خبر داد هال سیتی با کوئینز پارک رنجرز برای به خدمت گرفتن تایلر رابرتز، مهاجم لیدز یونایتد وارد رقابت شد.

بر اساس گزارش های رسیده رنجرز در رقابت برای جذب این بازیکن 23 ساله از سیتی جلوتر است و قرار است هفته آینده قرارداد قرضی با این بازیکن ببندد.

رابرتز می‌تواند گزینه مطمئنی برای تقویت خط حمله هال سیتی باشد چرا که  او با گلزنی‌هایش صعود تیم را به لیگ برتر را تضمین خواهد کرد.

این گزارش رسانه انگلیسی درحالی است که اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان به تازگی قراردادش را با هال سیتی دائمی کرده است.

در صورت جذب مهاجم لیدز یونایتد کار مهاجم سابق سابق استقلال برای قرار گرفتن در ترکیب تیم انگلیسی سخت می شود.به گزارش خبرگزاری فارس، سایت « هال سیتی نیوز» خبر داد هال سیتی با کوئینز پارک رنجرز برای به خدمت گرفتن تایلر رابرتز، مهاجم لیدز یونایتد وارد رقابت شد.

بر اساس گزارش های رسیده رنجرز در رقابت برای جذب این بازیکن 23 ساله از سیتی جلوتر است و قرار است هفته آینده قرارداد قرضی با این بازیکن ببندد.رابرتز می‌تواند گزینه مطمئنی برای تقویت خط حمله هال سیتی باشد چرا که  او با گلزنی‌هایش صعود تیم را به لیگ برتر را تضمین خواهد کرد.

این گزارش رسانه انگلیسی درحالی است که اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان به تازگی قراردادش را با هال سیتی دائمی کرده است.

در صورت جذب مهاجم لیدز یونایتد کار مهاجم سابق سابق استقلال برای قرار گرفتن در ترکیب تیم انگلیسی سخت می شود.

منبع : فارس 
24-news.ir/vdcg7q9qxak9zu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز