تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
مقام های ارشد دولت امارات متحده عربی در پیام‌های جداگانه خطاب به ملت و دولت ایران جان باختن و مجروح شدن شماری از شهروندان ایرانی در زلزله جنوب را تسلیت گفتند.
تسلیت مقامات اماراتی به ملت و دولت ایران
به گزارش خبر24، مقام‌های ارشد دولت امارات متحده عربی روز یکشنبه بابت وقوع زمین لرزه در جنوب ایران و جان باختن و مجروح شدن شماری از شهروندان ایرانی به ملت و دولت ایران  سلیت گفتند.

به نوشته روزنامه «گالف نیوز»  وزارت امور خارجه  امارات در پیام تسلیتی همبستگی صمیمانه خود را با ملت و دولت ایران به دلیل زلزله‌ای که روز شنبه جنوب ایران را لرزاند و ده‌ها قربانی برجای گذاشت، ابراز کرد.

 در این بیانیه وزارت امور خارجه امارات مراتب تسلیت صمیمانه خود را به دولت و ملت ایران و خانواده های قربانیان این فاجعه دردناک ابراز و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد.

شیخ «محمد بن زاید آل نهیان»، رئیس دولت امارات نیز با ارسال پیامی به آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور ایران، زلزله ۶ ریشتری را که منجر به کشته شدن پنج نفر و مجروح شدن ۴۴ نفر شد، تسلیت گفت.

محمد بن زاید آل نهیان با ابراز همدردی برای مجروحان، برای آن ها آرزوی شفای عاجل کرد.

«محمد بن راشد آل مکتوم»  نائب رئیس امارات، نخست وزیر و حاکم دبی نیز پیام تسلیت خود را به رئیس جمهور ایران ارسال کرد.

ساعت ۰۲: ۲ دقیقه بامداد روز شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ زمین لرزه‌ای به بزرگی ۶.۱ درجه در مقیاس ریشتر حوالی بندر «خمیر» در استان هرمزگان را لرزاند.

منبع : فارس 
24-news.ir/vdccxsqsp2bqx48.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز