تاریخ انتشارشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
سخنگوی فراجا با تکذیب شایعه افزایش هزینه صدور گذرنامه گفت: بر خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ افزایشی برای هزینه صدور گذرنامه در برنامه نبوده و شایعه منتشر شده در فضای مجازی کذب است.
افزایش هزینه صدور گذرنامه تکذیب شد
به گزارش خبر24، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: همه ساله در آستانه ایام اربعین حسینی (ع) و اشتیاق سیل مشتاقان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برای عزیمت به عراق و زیارت عتبات عالیات، پلیس با کثرت درخواست صدور گذرنامه مواجه می شود؛ لذا از هموطنان عزیز تقاضا می شود درخواست های صدور و یا تمدید گذرنامه خود را به روزهای منتهی به اربعین حسینی (ع) موکول نکنند و از هم اکنون برای درخواست صدور یا تمدید گذرنامه به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و اقدام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا افزایش هزینه صدور گذرنامه در دستور کار است؟ پاسخ داد: بر خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ افزایش هزینه صدور گذرنامه در برنامه نبوده؛ شایعه منتشر شده در فضای مجازی کذب است و  مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

سخنگوی فراجا درباره اعزام انفرادی زوار به عتبات عالیات نیز گفت: با توجه به توافقات جدید صورت گرفته با کشور عراق، کماکان اعزام انفرادی زوار تداوم دارد.

وی ضمن اشاره به آمادگی پلیس برای ارائه خدمات به زوار گفت: پلیس جهت ارائه خدمات سریع به زوار تمهیدات لازم را پیش بینی کرده است و نیروهای مرزبانی فراجا به همراه پلیس گذرنامه و راهور، از آمادگی کامل برای ارائه خدمات انتظامی، گذرنامه ای و ترافیکی  برخوردار هستند.

منبع: ایسنا
24-news.ir/vdciwrazzt1aur2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز