تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
دیدار تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و پیکان تهران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد که با پیروزی دو بر صفر سرخپوشان همراه بود.
پرسپولیس بازی تدارکاتی را با برد پایان برد
 به گزارش خبر24، دیدار تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و پیکان تهران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد که با پیروزی دو بر صفر سرخپوشان همراه بود.

ترکیب پرسپولیس در نیمه نخست را احمد گوهری، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدمهدی احمدی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، سعید صادقی، محمد عمری و شیرزود تمیروف تشکیل دادند.

*شیرزود تمیروف و مرتضی پورعلی گنجی گل‌های پرسپولیس را در این دیدار به ثمر رساندند.

*تمیروف در دقیقه ۱۲ با پاسی که از محمد عمری گرفت در محوطه جریمه چرخید و با یک شوت دقیق دروازه پیکان را باز کرد.

* در دقیقه ۳۰ شوت از راه دور عالیشاه بعد از برخورد با دفاع حریف با فاصله کمی به کرنر رفت.

* در دقیقه ۴۵ نیز ارسال دانیال اسماعیلی‌فر با ضربه سر عمری همراه شد که این توپ نیز بعد از برخورد به سر مدافع پیکان با اختلاف ناچیز به کرنر رفت.

* ترکیب پرسپولیس در نیمه نخست را احمد گوهری، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدمهدی احمدی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، سعید صادقی، محمد عمری و شیرزود تمیروف تشکیل دادند.

* یحیی گل محمدی در نیمه دوم تصمیم به اعمال تغییراتی در ترکیب تیمش گرفت تا بازیکنانی همچون مرتضی پورعلی گنجی، علی جودکی، وحدت هنانوف، علی خدایی، سروش رفیعی، علیرضا خدادادی، امید فهیمی، علیرضا بیرانوند و سیامک نعمتی فرصت حضور در میدان را پیدا کنند.

* پرسپولیس در دیدار نخست تدارکاتی خود نیز توانست امیدهایش را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

* در این بازی مهدی ترابی، حامد پاکدل و مهدی عبدی به دلیل مصدومیت حضور نداشتند.

منبع: مهر
24-news.ir/vdceew8znjh87ni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز