کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شکایت ساپینتو نقل و انتقالات باشگاه برزیلی را بست!

9 مرداد 1401 ساعت 11:48

سرمربی استقلال با شکایت از فیفا سبب خیر برای طلبکاران باشگاه واسکادوگاما شد.


به گزارش خبر24، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال به دلیل عدم دریافت مطالباتش علیه باشگاه واسکا دوگامای برزیل شکایت کرد و با حکم فیفا پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را بست.

بعد از یک هفته از صدور حکم فیفا باشگاه برزیلی تمام مطالبات سرمربی پرتغالی استقلال را پرداخت کرد تا محرومیت از نقل و انتقالات برداشته شود.

در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «odia» برزیل خبر داد شکایت ساپینتو به فیفا برای دیگر طلبکاران باشگاه واسکادوگاما سبب خیری شد.

باشگاه برزیلی برای جلوگیری از تکرار سناریوی ساپینتو شروع به پرداخت بدهی هایش کرده است. واسکو علاوه بر پرداخت بدهی ساپینتو، برای جلوگیری از مداخله جدید فیفا، برای پرداخت بدهی از گذشته بازگشت.

طبق گزارش ها باشگاه مبلغ ۱.۸ میلیون رئال به مهاجم سابقش ماکسی لوپز پرداخت کرده است. کل بدهی باشگاه به این بازیکن آرژانتینی ۵ میلیون رئال است. مبلغ پرداخت شده توسط واسکو ۳۰ درصد بود.

هنوز بدهی هایی وجود دارد که کروزمالتینو در حال جمع آوری آن بوده است. گوستاوو تورس ۲۰۰ هزار رئال  برای تاخیر در حقوق خود درخواست می کند.

هفته گذشته، واسکو به دلیل بدهی به مربی سابق خود ریکاردو ساپینتو، از ثبت نام بازیکنان جدید منع شد. این مربی پرتغالی به فیفا شکایت کرد و باشگاه واسکو را از ثبت بازیکنان جدید منع کرد. اوایل این هفته، باشگاه برزیلی موفق شد این مبلغ را با مربی پرتغالی تسویه کند و الکس تکسیرا را در لیست بازیکنان ثبت کند.

منبع: فارس


کد مطلب: 103936

آدرس مطلب :
https://www.24-news.ir/news/103936/شکایت-ساپینتو-نقل-انتقالات-باشگاه-برزیلی-بست

خبر24
  https://www.24-news.ir