تاریخ انتشاريکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵
محمد محمدی در تازه‌ترین مصاحبه خودش اعلام کرد باشگاه پرسپولیس هم با مهاجمان خارجی و هم داخلی در حال مذاکره است.
یک لژیونر جدید در لیست پرسپولیس
به گزارش خبر24، پس از مصاحبه معاون باشگاه پرسپولیس برای خیلی‌ها این سئوال پیش آمد که مهاجم ایرانی مد نظر یحیی گل محمدی چه کسی است؟

شنیدیم ظاهرا گزینه مورد نظر سرمربی پرسپولیس یونس دلفی است.

اولین بار اسم این مهاجم در استقلال خوزستان شنیده شد. او در این تیم آنقدر خوب کارکرده که مشتری‌های بسیاری از لیگ ایران به دنبال جذب او بودند که با مخالفت اعضای هیئت مدیره حتی انتقال او به یک تیم ایتالیایی هم منتفی شد. در فصل نخست حضور او در استقلال خوزستان تنها دقایق کمی به او بازی رسید. اما پس از پایان فصل از سپاهان پیشنهاد دریافت می‌کند. باشگاه استقلال خوزستان برای رفتن او به سپاهان ۵۰۰ میلیون تومان رضایت‌نامه درخواست کرد که سپاهان موفق به پرداخت این مبلغ نشد. در نهایت در سال ۲۰۱۹ به لیگ بلژیک و تیم رویال شارلوا با مدیریت خانواده بیات پیوست و نتوانست در شارلوا بازی‌های خوب خود را تکرار کند تا سرانجام در سال ۲۰۲۰ با قراردادی قرضی به گوریتسا پیوست.

سال گذشته نیز برخی از رسانه‌ها خبری مبنی بر توافق پرسپولیس با یونس دلفی منتشر کردند.

این مهاجم جوان که با استقلال خوزستان به فوتبال ایران معرفی شد، در خرداد ماه و در بازار شایعات به پرسپولیس لینک شد منتهی گفته شد حتی ویدیویی در فضای مجازی از این بازیکن منتشر شده بود که او در جمع نزدیکانش به نوعی پیوستن به پرسپولیس را تایید کرده بود. با این حال یونس دلفی به پرسپولیس نیامد تا همه چیز در حد حرف باقی بماند.

اما حالا شنیده می‌شود ماجرا کمی جدی‌تر از سوی باشگاه پرسپولیس و خود یونس دلفی دنبال می‌شود. در سال منتهی به جام جهانی این مهاجم جوان بدش نمی‌آید به ایران بازگشته و در پرسپولیس توپ بزند.

دلفی خوب می‌داند بازی در لیگ برتر ایران و به ویژه پرسپولیس می‌تواند به او کمک کند.

پرسپولیس در حال حاضر با مشکل مهاجم روبروست و یونس دلفی در صورت پیوستن به این تیم پرطرفدار حتی می‌تواند از همان هفته اول فیکس باشد، اما باید دید این نقل و انتقال انجام می‌شود یا همچون سال گذشته در حد حرف باقی خواهد ماند؟!

منبع: خبر ورزشی
24-news.ir/vdcjxteviuqeyhz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز