تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰
متقاضیان دریافت کوییک و کوییک R در طرح پیش‌فروش سایپا از شر هفت‌خان قرعه‌کشی راحت شدند، اما فراموش نکنیم هر دو مدل جزو خودرو‌های کم‌تقاضای بازار هستند.
جزئیات فروش بدون قرعه‌کشی سایپا
به گزارش خبر24، سامانه فروش محصولات سایپا وارد مرحله جدیدی شد. از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۹ مرداد کوییک دنده‌ای و کوییک دنده‌ای R برای دومین بار در یک ماه اخیر و تحت عنوان طرح فروش بدون قرعه‌کشی عرضه شدند.

بخش خوب ماجرا خلاص شدن از شر قرعه‌کشی به‌شمار می‌رود و متقاضیان کوییک دنده‌ای و کوییک دنده‌ای R می‌توانند این دو محصول را تقریبا ۴۰ میلیون زیر قیمت بازار بخرند، اما فراموش نکنیم هر دو مدل جزو خودرو‌های کم‌تقاضای بازار هستند.

طوری که خرید آن‌ها از کارخانه و فروششان در بازار آزاد کمتر از ۲۵ درصد سود دارد. درحالی که همین رقم برای تیبا و ساینا دنده‌ای نزدیک ۷۰ درصد و برای پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا تیپ یک که ایرانخودرو عرضه می‌کند، تقریبا ۱۰۰ درصد برآورد می‌شود.

۱- سامانه فروش محصولات سایپا از روز یکشنبه ۹ مرداد پذیرای متقاضیان دریافت کوییک و کوییک R بود. خودرو‌هایی که بدون قرعه‌کشی و با قیمت قطعی پیش‌فروش می‌شوند و در این مرحله خبری از تحویل خودرو به‌قیمت روز و قیمت علی‌الحساب نیست.

متقاضیان دریافت کوییک معمولی بعد ثبت‌نام باید ۱۶۸ میلیون و ۷۴ هزار تومان به‌حساب سایپا واریز کنند و این رقم برای آن‌هایی که خواستار دریافت کوییک R هستند، ۱۷۸ میلیون و ۲۰ هزار تومان اعلام شده است. علاوه بر اینکه می‌شود بدون قرعه‌کشی کوییک و کوییک R را در این مرحله از پیش‌فروش سایپا خرید، این دو محصول تقریبا ۴۰ میلیون تومان زیر قیمت بازار آزاد عرضه شدند.

همزمان با پیش‌فروش بدون قرعه‌کشی سایپا، روز یکشنبه ۹ مرداد قیمت کوییک معمولی در بازار آزاد ۲۰۷ میلیون تومان بود و کوییک R صفرکیلومتر ۲۱۷ میلیون تومان دست به دست می‌شد.

منبع: فرارو
24-news.ir/vdcdjs0fkyt0zn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز