تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
ارزانی به بازار خودرو رسید
ارزانی به بازار خودرو رسید
به گزارش خبر24، بررسی قیمت‌ها در بازار بدون خریدار خودرو، از کاهش قیمت برخی مدل‌های تولید داخل حکایت دارد، به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد بودیم قیمت پراید۱۳۱ با افت یک میلیون تومانی، از ۱۸۶ میلیون تومان به ۱۸۵ میلیون تومان کاهش یافت.

همچنین در میان مدل‌های پژو در بازار، قیمت پژو۲۰۶ تیپ۲ مدل ۱۴۰۱ در حدود ۲ میلیون تومان کاهش یافته و از ۳۰۲ میلیون تومان به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است.

در عین حال، قیمت تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۲۰۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۷ میلیون تومان کاهش یافته است. کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز از ۲۱۴ میلیون تومان به ۲۱۰ میلیون تومان رسیده است. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز افت ۳ میلیونی را تجربه کرده و با قیمت ۴۰۳ میلیون در بازار خرید و فروش می‌شود.

در این میان، کارشناسان خودرو اعتقاد دارند: در حال حاضر میزان عرضه و تقاضا در بازار خودروی کشور به تعادل نسبی رسیده است؛ البته در نقطه تعادل نیز نوسان جزئی در قیمت‌ها طبیعی است.

به باور آنها، به نظر می‌رسد روند کنونی بازار در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد؛ مگر اینکه نوسانی در نرخ ارز رخ دهد و مجدد بازار با افزایش نوسان قیمتی همراه شود.

فعالان بازار خودرو اعتقاد دارند، با وجود کاهش قیمت برخی خودروها، اما بازار در رکود شدید قرار دارد و خرید و فروش در نقطه صفر است.

منبع: خبر آنلاین
24-news.ir/vdceze8zzjh877i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز