تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بحث رتبه بندی از رفع اشکال مصوبه رتبه بندی خبر داد و گفت: تلاش ما این است که این لایحه به نحو مطلوب اجرایی شود و دغدغه همکاران مرتفع شود.
خبر وزیر آموزش و پرورش از رفع اشکال در مصوبه رتبه بندی
به گزارش خبر24، امروز یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در نشست شورای آموزش و پرورش استان ایلام ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین ( ع) گفت: از مصادیق ترویج عدالت در آموزش و پرورش را نصیب برابر آموزشی و توسعه‌ای بوده که برای گسترش آن در اجرای طرح‌های آموزشی و پرورشی داشتن پیوست عدالت لازم است.

وی افزود: برای پیش برد اهداف آموزش و پرورش در قالب سند تحول بنیادین باید به سمت مردمی سازی پیش رفته و زمینه حضور مردم و مشارکت آنان را فراهم کنیم.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: هدف امام حسین (ع) از قیام و امر به معروف و نهی از منکر را تشکیل حکومت اسلامی است که مهم‌ترین اقدام بعد از تشکیل حکومت حفظ آن است که به گفته حضرت امام (ره) حفظ حکومت از اواجب واجبات است.

نوری گفت: برای حفظ حکومت اسلامی باید تلاش شود حکمرانی شایسته اسلامی و گسترش عدالت ترویج شود.

وی با اشاره به بحث رتبه بندی از رفع اشکال مصوبه رتبه بندی خبر داد و گفت: تلاش ما این است که این لایحه به نحو مطلوب اجرایی شود و دغدغه همکاران مرتفع شود.

وزیر آموزش وپرورش بیان کرد: استفاده از ظرفیت مسئولیت اجتماعی شرکت‌های بزرگ برای کمک به آموزش و پرورش را خواستار شد و از مدیر کل استان خواست نسبت به جذب و حمایت شرکت‌های بزرگ صنعتی استان از آموزش و پرورش اقدام لازم را به عمل آورد.

این مقام مسئول ادامه داد: رفع کمبودهای آموزش و پرورش را مستلزم وجود مدیریت هیاتی و میدانی است و حضور مستمر در بین جامعه هدف مشکلات احصا و تصمیم گیری لازم و مقتضی در محل انجام گیرد.

نوری با اشاره به طرح‌های اجرا شده در استان از مسئولان اداره کل آموزش وپرورش خواست نسبت به پیگیری و طراحی پروژه‌های عمرانی در آموزش و پرورش اهتمام لازم را داشته باشند و باب تعامل برای حل مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت با تمام دستگاه های اجرایی را باز نگه دارند.

وی با اشاره به ظرفیت خیرین مدرسه ساز استفاده و تقویت زمینه حضور آنان برای کمک به آموزش و پرورش را خواستار شد.

نوری در پایان تصریح کرد: آذر زندگی‌اش را وقف کارهای علمی و پژوهشی کرده و شخصیت وی را شخصیتی فرا جناحی و خدوم به مردم توصیف کردند که از جمله کارهای ماندگار وی را ویرایش نهایی سند تحول دولت بیان کرد.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcgnt9qyak9zz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز