تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱
منابع فلسطینی شامگاه دوشنبه از درگیری بین فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در جنین خبر دادند.
شهادت یک فلسطینی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین
به گزارش خبر24 به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه دوشنبه از درگیری بین فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در جنین خبر دادند.

بر اساس این گزارش، منابع فلسطینی از وقوع درگیری های مسلحانه در اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری درپی یورش نظامیان صهیونیست به این اردوگاه خبر دادند.

منابع محلی اعلام کردند که صدای انفجار و تیراندای در نقاط مختلف اردوگاه جنین همزمان با یورش نظامیان صهیونیست به گوش می رسد.

این منابع گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی نظامیان بیشتری را به جنین گسیل کرد.

منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به منزل «بسام السعدی» از رهبران جنبش جهاد اسلامی در میان درگیری های شدید خبر دادند.

گروهان های قدس-گردان جنین اعلام کرد که مبارزان این گروه در حال درگیری با نظامیان صهیونیست پس از یورش آنها به این اردوگاه هستند.

در همین حال، وزارت بهداشت فلسطین از رسیدن پیکر یک شهید فلسطینی به بیمارستان دولتی جنین که مورد اصابت تیراندازی نظامیان صهیونیست قرار گرفته بود، خبر داد.

از سوی دیگر، منابع صهیونیستی اعلام کردند که بسام السعدی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی توسط نظامیان صهیونیست بازداشت شده است.

این منابع افزودند که بسام السعدی در درگیری با نظامیان صهیونیست مجروح شده و از وضعیت سلامت وی اطلاعاتی در دست نیست.

این در حالی است که منابع فلسطینی گزارش دادند که داماد بسام السعدی نیز در یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین بازداشت شده است.
24-news.ir/vdciz5az5t1auz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز