کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مهاجم اینترمیلان در راه تهران!

11 مرداد 1401 ساعت 15:00

باشگاه پرسپولیس این روزها به شدت به دنبال مهاجم خارجی است . بعد از شروع طوفانی در نقل و انتقالات ، مدیران پرسپولیس نتوانستند مهاجمی به ترکیب تیمشان اضافه کنند و یحیی گل محمدی هم شدیدا به این موضوع اعتراض کرد.


به گزارش خبر24، باشگاه پرسپولیس این روزها به شدت به دنبال مهاجم خارجی است . بعد از شروع طوفانی در نقل و انتقالات ، مدیران پرسپولیس نتوانستند مهاجمی به ترکیب تیمشان اضافه کنند و یحیی گل محمدی هم شدیدا به این موضوع اعتراض کرد.

گل محمدی تا لحظات آخر خواهان حضور کاسیانو بود و از باشگاه می خواست تا هر چه زودتر با او قرارداد بسته شود اما بحثهای پزشکی یحیی گل محمدی را هم مردد کرد تا در نهایت پیوستن کاسیانو به پرسپولیس منتفی شود.

ظاهرا سرمربی پرسپولیس در تمرین چند روز قبل تیمش ، ام‌آرآی پای مصدوم این بازیکن را دید و با اینکه گفته می‌شد مصدومیت این بازیکن برزیلی جدی نیست اما در کل ریسک‌هایی که درباره جذب این بازیکن مصدوم وجود داشت باعث شد تا باشگاه و یحیی قید جذب کاسیانو را بزند.

بعد از منتفی شدن حضور کاسیانو در پرسپولیس ، یحیی گل محمدی چند گزینه دیگر که اکثر آن ها اهل آمریکای جنوبی بودند را به باشگاه معرفی کرد تا آن ها مذاکرات با این نفرات را آغاز کنند.مذاکراتی که به نتیجه نرسید و فعلا خبری از حضور مهاجم خارجی در پرسپولیس نیست.

در چند وقت اخیر گزینه های زیادی به مدیران باشگاه پرسپولیس و همچنین کادرفنی این تیم معرفی شدند ولی یحیی گل محمدی و مدیران باشگاه فقط با چند گزینه مذاکره انجام دادند. بعضی از گزینه های معرفی شده قیمت بالایی داشتند و تعدادی از آن ها مدت هاست که بازی نکردند و در شرایط مسابقه قرار ندارند.

بعضی از گزینه ها هم به دلیل داشتن قرارداد با تیم هایشان و درخواست مبالغ بالا برای رضایتنامه، حضورشان در پرسپولیس منتفی شد. در خصوص بازیکنانی که به پرسپولیس لینک شدند، خبری به دستمان رسید که در نوع خودش جالب توجه است.

اکثر بازیکنان معرفی شده به یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس اسم و رسم زیادی نداشتند ولی در بین آن ها چند گزینه نام آشنا و بعضا بسیار سرشناس هم دیده می شدند. مثلا فیلیپه کایسدو مهاجم سابق لاتسیو و فعلی اینتر که جزو نفرات معرفی شده به باشگاه پرسپولیس بود.

این مهاجم سرشناس اکوادوری برای پرسپولیسی شدن طلب ۱/۵ میلیون یورو کرد که طبیعتا از عهده باشگاه پرسپولیس خارج است. یکی دیگر از بازیکنان سرشناسی که به پرسپولیس معرفی شد، ادر مهاجم سرشناس پرتغالی بود که در لیگ عربستان بازی می کند.

منبع: خبرورزشی


کد مطلب: 104143

آدرس مطلب :
https://www.24-news.ir/news/104143/مهاجم-اینترمیلان-راه-تهران

خبر24
  https://www.24-news.ir