تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در لبنان بیش از 100 هزار موشک آماده وجود دارد گفت: دشمن در جنگ سخت شکست خورده و جنگ را به فضای مجازی کشانده است.
سرلشکر سلامی: در لبنان 100 هزار موشک آماده وجود دارد
به گزارش خبر24، سرلشکر حسن سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش ۶ هزار بسیجی روایت جهاد امروز عصر در حرم امام بیان کرد: عاشورا قله عظیم و دست نایافتنی همه عالم هستی است. مردان زنانی که در آن واقعه عظیم نقش آفریدند بر قله عظیم عظمت ها تا ابد ایستادند.

وی گفت: امروز در کنار بارگاه شریف و نورانی امام خمینی دور هم جمع شده ایم تا شمع وجود امام راحل عظیم شان را و نور درخشان خلف صالح آن رهبر جانباز که هدایت کشتی امت اسلام را بر عهده گرفت و در این بیش از سه دهه انقلاب بزرگ در پیچیده ترین توطئه های شیاطین جهانی با حمایت معنوی، ایستادگی، صبر و توسل شما مردم عزیز پیروز شده است، امروز آماده ایم تا بر این وعده صادق خود گواه جدیدی باشیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: وجودتان یک دنیا دشمن نیرومند را به عقب رانده است، وجود شما سیاسیت های دشمن را ناکام و متوقف گذاشته است. شما مردان و زنان، هنرمند در شکستن کاخ آرزوهای دشمنان هستید، تاریخ جریان دارد و صحنه همان صحنه است، شک نکنید حق جاری و باطل صف کشیده است. آرایش جبهه تغییری نکرده و امام در میان میدان است و شما به او لبیک می گویید.

سرلشکر سلامی بیان کرد: راه را بر او بسته اید و بیرق های جهاد را برافراشته اید به ژرفای عمق جبهه دشمن نگاه می‌کنید، دشمن در حال گریز است، امروز می توانید به شرق مدیترانه بروید. در لبنان تا 10 ها هزار بلکه بیش از یک صد هزار موشک آماده و برافراشته را ببینید.

وی ادامه داد: دستهای بر ماشه گذاشته شده جوانان حزب الله و اراده سید مقاومت را در سرزمین لبنان را ببینید که چگونه در مقابل زیاده خواهی صهیونیست ها ایستاده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزو: می توانید صهیونیست ها را که دیوارهای چندصد کیلومتری با ارتفاع چندین متر به دور خود همانند یک پادگان کشیده‌اند و خود را در درون این دیوارهای مستحکم از لحاظ ظاهری و بیت عنکبوتی از لحاظ واقعی، ببینید.

سرلشکر سلامی گفت: امروز می توانید صدای مجاهدان اسلام از هر سرزمینی در سرزمین سوریه در جوار مرزهای تصنعی رژیم صهیونیستی را ببینید، می توانید در فلسطین، بحرین، یمن شکوه و عظمت متبرک شده از یک انقلاب باشکوه را ببینید.

وی ادامه داد: شما می توانید به ایران نگاه کنید تا یک قدرت شکل یافته از عظمت نه فقط سخت افزارها، نه فقط نیروهای مدافع اسلام و وطن بلکه یک مردم صف در صف کشیده برای حمایت از استقلال، آزادی، ولایت و اسلام را ببینید که شما قلب این تشکل مقاومت جهانی هستید.

دشمن در عرصه فیزیکی شکست خورده و جنگ را به فضای مجازی کشانده

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شما نبرد نزدیک با دشمانان اسلام را در دریا، شلیک موشک‌ها را به پایگاه‌های دشمن، تصرف شناورها، این‌ها را دیده اید؛ این واقعیت‌های بزرگ نشان از آن دارد که شاکله دفاعی و قدرتمند اسلام شکل گرفته است./ فارس
24-news.ir/vdch-knz623nvzd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز