تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵
اینطور که به نظر می‌رسد، ریکاردو ساپینتو بالاخره بازیکن مورد علاقه‌اش را در تمرینات استقلال خواهد دید.
محمد محبی در یک قدمی استقلال
به گزارش خبر24، بحث استقلالی شدن محمد محبی وینگر ایرانی باشگاه سانتاکلارا از مدتها قبل مطرح بود و گفته می‌شد که بازگشت این بازیکن به فوتبال ایران را باید قطعی دانست منتهی در شرایطی که هواداران استقلال منتظر حضور بازیکن سابق تیم ملی در تیمشان بودند، ناگهان خبر رسید که ماریو سیلوا سرمربی سانتاکلارا اجازه جدایی بازیکن ایرانی تیمش را نمی‌دهد و روی او به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیمش برای فصل جدید حساب ویژه‌ای باز کرده است.

در شرایطی که اخباری درباره تمایل ساپینتو به جذب وینگر خارجی مطرح شده بود، از چند روز قبل خبرهایی به گوش رسید مبنی بر آنکه استقلالی‌ها هنوز از جذب محبی ناامید نشده‌اند و مذاکرات این باشگاه با مدیران سانتاکلارا ادامه دارد.

از امروز صبح اخباری درباره موافقت باشگاه پرتغالی با جدایی وینگر ایرانی‌اش در برخی رسانه‌ها منتشر شده و به نظر می‌رسد محبی به زودی به ایران برخواهد گشت و با لباس استقلال عکس یادگاری خواهد گرفت.

اتفاقی که اگر رخ دهد، خیال ساپینتو بابت جانشین امیرحسین حسین‌زاده راحت خواهد شد و او یک بازیکن باکیفیت و البته باانگیزه را در تمرینات تیمش خواهد دید.

به احتمال زیاد، محبی با قراردادی قرضی و یکساله به استقلال محلق خواهد شد تا در فصلی که جام جهانی در میانه آن قرار دارد، بتواند شانس بازگشتش به تیم ملی را افزایش دهد.

منبع: خبرورزشی
24-news.ir/vdcbzab88rhbg8p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز