تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۲
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از آماده شدن آیین نامه اجرایی رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز کمیسیون با اعلام این خبر بیان کردند که قرار است این طرح ابتدا در مراکز استان‌ها اجرایی شود.
اجرای آیین‌نامه رتبه‌ بندی معلمان
به گزارش خبر24، رضا حاجی پور در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش تشکیل شد و چند نفر از نمایندگان سوالاتی داشتند که در ر ابطه با موضوعات مختلف بحث شد و یک سری از مسائل منطقه‌ای نیز مطرح شد.

وی با بیان اینکه از جمله موضوعات مطرح در جلسه امروز کمیسیون آموزش بحث رتبه بندی معلمان بود، تصریح کرد: بعضی از نمایندگان از پاسخ سوالاتشان قانع شدند و بعضی از نمایندگان نیز برای مدتی زمان تعیین کردند.

نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: در جلسه امروز بحث رتبه بندی معلمان مطرح شد که طبق گفته وزیر آموزش و پرورش آیین نامه اجرایی رتبه بندی را تقریبا آماده کرده اند و قرار است که ابتدا در مراکز استان‌ها و ستاد‌ها اجرایی کنند و بعد از اینکه در استان‌ها و ستاد‌ها اجرایی شد به سرعت در سطح کشور اجرایی و عملیاتی شود.

منبع: ایسنا
24-news.ir/vdcfejdytw6dxya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز