تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
هکرهای طرفدار فلسطین می‌گویند که وب سایت‌های دو بندر اصلی رژیم اسرائیل را نابود کرده اند.
وب سایت‌های دو بندر اصلی رژیم صهیونیستی نابود شدند
به گزارش خبر24 به نقل از یدیعوت آحارونت، گروهی از هکرهای طرفدار فلسطین به نام «تیم اسرارآمیز بنگلادش» روز سه شنبه اعلام کردند که وب سایت‌های بندر ایلات و بندر اشدود را مورد حمله قرار دادند. این هکرها از آسیب کلی به زیرساخت‌های این بنادر و وب سایت‌های آنان خبر داده اند.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا این گروه موفق به سرقت اطلاعات شخصی کاربران شده است یا خیر، اما به نظر می‌رسد دامنه حمله سایبری صورت گرفته علیه زیرساخت‌های بندری در ایلات و اشدود زیاد بوده است.

حملات سایبری و هکری علیه زیرساخت‌های رژیم صهیوینستی طی چند ماه گذشته روند افزایشی داشته و تقریباً هر هرهفته بخشی از مناطق اشغالی فلسطین هدف حملات سایبری هکرها قرار می‌گیرد.

در چند ماه گذشته نمونه‌های فراوانی از حملات سایبری به مراکز مهم صهیونیستی از سوی مقاومت علنی شده است. یکی از مهمترین نمونه آن مربوط است به حدود چند هفته پیش که ساعاتی پس از به صدا در آمدن آژیر خطر در برخی مناطق شهر قدس اشغالی آژیر خطر و هشدار در شهرهای ایلات و هولون به صدا در آمد.

گفته شده در جریان این حمله سایبری، آژیر خطر در قدس اشغالی حدود ۵۰ دقیقه ادامه داشته و حسابی صهیونیست‌ها را کلافه و نگران کرد. ساکنان ایلات و هولون نیز همچون اورشلیم با توهم حمله موشکی به پناهگاه‌ها می‌گریزند. فردای این اتفاق ارتش رژیم صهیونیستی صراحتاً اعلام کرد سیستم‌های هشدار در این شهرها هک شده است. هک شدن یک سامانه امنیتی و نظامی، صهیونیست‌ها را بسیار نگران کرده و زنگ خطر مبنی بر نفوذ امنیتی به نهادهای مهم و حیاتی که در زمان جنگ و نبرد تاثیرگذارند، به صدا در آورده است.
24-news.ir/vdcjhxevauqeyvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز