تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
ایجنت سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال بایر لورکوزن معتقد است این مهاجم می‌تواند عنوان آقای گلی بوندس‌لیگا آلمان را کسب کند.
آزمون آقای گلی بوندس لیگا می شود؟!
به گزارش خبر24، «آرماند دورن» در گفتگو با شبکه RB Sport روسیه صحبت‌هایی را در مورد سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و اتفاقات و حواشی پیرامون این بازیکن مطرح کرد:

شما قبلاً گفته بودید که با آزمون در مورد تصمیم دادگاه روسیه صحبت نکردید که طبق آن او باید نفقه‌ای را به یکی از افراد کازان بپردازد. آیا در نهایت در مورد آن صحبت کردید؟

- راستش، نه. آخرین باری که درباره این موضوع صحبت کردیم، سردار در حال رفتن بود. اما متذکر می‌شوم که او با فرم عالی از تعطیلات برگشت، واقعاً زحمت کشید و ما به سردار افتخار می‌کنیم. او در پیش فصل نیز عملکرد خوبی داشت. سعی کردم با این موضوع او را اذیت نکنم تا حواسش پرت نشود. از آزمون می‌خواهم با آمادگی روحی و جسمی به فصل جدید نزدیک شود. بایر روز شنبه یک بازی حساس خارج از خانه مقابل دورتموند خواهد داشت، بنابراین این هفته برای سردار بسیار مهم است و اکنون زمان طرح چنین سئوالاتی نیست. ببینیم شاید در هفته‌های آینده این موضوع را مطرح کنم اما الان وقتش نیست. باید روی فوتبال تمرکز کنیم.

* در این فصل چه انتظاری از آزمون دارید؟ آیا شانسی برای تبدیل شدن به آقای گل بوندس لیگا وجود دارد؟

- البته، او قادر به این کار است. اما در بایر، سردار می‌تواند در پست‌های مختلف بازی کند، نه تنها به عنوان یک مهاجم نوک. لورکوزن می‌تواند از او به‌عنوان یک ۹ کاذب یا به قول آلمانی‌ها یک مهاجم سایه استفاده کند. در بایر وظیفه او فقط گلزنی نیست، بلکه ایجاد موقعیت گل برای دیگران است. به عنوان مثال، در بازی جام حذفی، سردار دو پاس گل داد.

منبع: مهر
24-news.ir/vdcaoyn6a49nw61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز