تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
سفیر اوکراین در بیروت اعلام کرد: انتظار داریم ۲۶ هزار تن ذرت به طور قانونی در کشتی «رازونی» به بیروت صادر و ظرف ۴ تا ۵ روز آینده وارد بنادر لبنان شود.
کشتی حامل ذرت در راه لبنان است
به گزراش خبر24 ، به نقل از النشره، ایهور اوستاش سفیر اوکراین در بیروت اعلام کرد که طی چند روز آینده ۲۶ هزار تن ذرت به صورت قانونی وارد بنادر لبنان می‌شود.

وی گفت: انتظار داریم ۲۶ هزار تن ذرت به طور قانونی در کشتی «رازونی» به بیروت صادر و ظرف ۴ تا ۵ روز آینده وارد بنادر لبنان شود.

النشره گزارش داد: روز دوشنبه وزارت دفاع ترکیه از تکمیل بازرسی کشتی باری غلات اوکراینی که از بندر سابق اودسا اوکراین برای تکمیل مسیر خود به لبنان عازم شده بود، خبر داد و اعلام کرد: این نخستین کشتی بارگیری شده با ذرت به مقصد لبنان است که بندر اودسا را بر اساس توافقنامه حمل غلات بین روسیه و اوکراین، تحت نظارت سازمان ملل متحد و ترکیه، به مقصد لبنان ترک کرد.

در ۲۲ ژوئیه، تحت نظارت رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد، مراسم امضای سند ابتکار حمل و نقل ایمن برای غلات و مواد غذایی از بنادر اوکراین در استانبول بین ترکیه، روسیه، اوکراین و سازمان ملل متحد برگزار شد.
24-news.ir/vdcdxo0f5yt0zx6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز