تاریخ انتشارجمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰
مبارزه مضحک غریبی شاید به ۳۰ ثانیه هم نرسید، اما تمسخر عزاداری امام حسین (ع) با پخش مداحی محمود کریمی و همزمان رقص دختران عمدتا نیمه برهنه، ۳ دقیقه به طول انجامید!
توهین عجیب سجاد غریبی به عزاداری‌های حسینی
به گزارش خبر24، مبارزه مضحک غریبی شاید به ۳۰ ثانیه هم نرسید، اما تمسخر عزاداری امام حسین (ع) با پخش مداحی محمود کریمی و همزمان رقص دختران عمدتا نیمه برهنه، ۳ دقیقه به طول انجامید!

مبارزه او به قدری سخیف و مفتضحانه بود که به نظر می‌رسید هرگز در عمرش تمرین چینین ورزشی را نکرده و از اصول اولیه آن هم ناآگاه است.

این افتضاح و آبروریزی، باعث شد تا توهین عجیب و غریب او به عزاداری‌های حسینی به چشم نیاید. ماجرا از این قرار است که هالک تقلبی ایرانی که مبارزه اش از قضا در ماه محرم هم برگزار می‌شد، با نوحه و صدای محمود کریمی وارد محل مسابقه شد. با این حال، نیازی به توضیح نیست که فضای مسابقه کوچکترین شباهتی به فضای عزاداری‌های محرم نداشت. برعکس، همزمان با ورود هالک تقلبی و پخش صدای مداحی محمود کریمی، تماشاگران دختر و پسر، پشت سر او مشغول رقص و پایکوبی و جشن بودند!

حالا ویدیوی این اتفاق، مضحکه شماری از کاربران فضای مجازی شده؛ مسئله آن‌ها دیگر صرفا هالک تقلبی نیست؛ بلکه فرصتی یافته اند تا به تمسخر مقدسات و عزاداری‌های محرم دست بزنند. عامل همه این اتفاقات که زمینه ساز آن‌ها بوده، طبعا کسی جز سجاد غریبی و هدایت کنندگانش نیستند.

این سایت اضافه کرد: به نظر می‌رسد ماجرای این فعال مجازی دیگر از یک شاخ اینستاگرامی ساده فراتر رفته؛ او با این اقدامات هم آبروی کشور را به خطر انداخته و هم راه را برای توهین به مقدسات باز کرده است. باید دید مسئولان ذیربط در بازگشت این فرد به کشور چه تصمیم خواهند گرفت و چه برخوردی با چنین فردی خواهند داشت.

منبع: صراط
24-news.ir/vdcfxjdyxw6dxma.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز