تاریخ انتشارشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
حمید استیلی گفت: به بعضی از بازیکنان وعده داده اند که اگر خودشان رئیس فدراسیون فوتبال شوند، سرمربی تیم ملی را عوض می‌کنند!
وعده تغییر سرمربی تیم ملی را چه کسانی می دهند؟
به گزارش خبر24، بازیکنان تیم ملی به درخواست یکی از کاندیدا‌های فدراسیون فوتبال استوری گذاشتند که البته سردار آزمون با چند ساعت فاصله انصراف خود را اعلام کرد و نشان داد که با چند بازیکن تیم ملی که شاید از یک کاندیدای خاص حمایت می‌کنند، اصلا موافق نیست.

حمید استیلی هم گفت به بعضی از بازیکنان وعده داده اند که اگر خودشان رئیس فدراسیون فوتبال شوند، سرمربی تیم ملی را عوض می‌کنند.

همه می‌دانند که استیلی رابطه خوبی با میرشاد ماجدی دارد و منظورش از یکی از کاندید‌ها یا مهدی تاج است یا عزیز محمدی.

از طرفی اگر قرار باشد مربی تیم ملی تغییر کند به طور طبیعی شانس کی‌روش و برانکو زیاد است و جالب این که در ادامه ماجرای دودستگی در تیم ملی حالا چند بازیکن اصلی این تیم علنا حمایت خود را از یکی از کاندیدا‌ها اعلام کرده اند که به زعم استیلی این کاندیدا وعده‌های را به این بازیکنان داده است.

با تمام این اوصاف باید منتظر انتخابات داغ ۸ شهریور باشیم تا ببینیم تکلیف صندلی شماره یک ساختمان سئول

و البته سرمربی تیم ملی چه می‌شود؟ آنچه مسلم اسکوچیچ هنوز نمی‌تواند مطمئن باشد که در جام جهانی سرمربی تیم ملی است و از همه مهمتر اینکه با استوری ملی‌پوشان بار دیگر ثابت شد میرشاد ماجدی و اسکوچیچ مخالفان زیادی در بین بازیکنان تیم ملی دارند.

منبع: خبرورزشی
24-news.ir/vdcgzt9qzak9zt4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز