تاریخ انتشارشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
مهاجم پرسپولیس با یک اشتباه ضربه بزرگی به خودش و پرسپولیس زد.
ضربه بزرگ  آل کثیر به خودش و تیم پرسپولیس
به گزارش خبر24، عیسی آل‌کثیر مهاجم جنوبی پرسپولیس که در دو فصل گذشته گل‌های مهمی هم برای تیمش به ثمر رساند، در دیماه سال قبل و در جریان بازی مقابل شهرخودرو در مشهد، دچار پارگی رباط صلیبی شد و فصل را از دست داد.

در ماه‌های اخیر و با وجود تأیید پزشکان تیم پرسپولیس مبنی بر پارگی رباط صلیبی، اما آل‌کثیر راضی به انجام جراحی نشد و قصد داشت با شرایط موجود بازی کند که این مسأله با مخالفت کادر فنی روبه‌رو شده بود.

مهاجم پرسپولیس حتی با رباط پاره در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کرد، ولی یحیی گل محمدی اجازه حضور در تمرینات سنگین و فشرده را به این بازیکن نمی‌داد. بعد از گذشت چند ماه از مصدومیت عیسی، این بازیکن برای انجام عمل جراحی مقاومت زیادی انجام داد و قصد نداشت این کار را انجام دهد.

چه بسا که اگر او همان موقع این کار را می‌کرد، می‌توانست با شروع لیگ جدید بازی کند. لجبازی و البته مشاوره‌هایی که به آل کثیر دادند باعث شد تا زمان زیادی را از دست بدهد.

آل کثیر بعد از مدت‌ها بالاخره تصمیم خود را برای جراحی گرفت و بالاخره زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد. هرچند او مدتی است که تمرینات خودش را آغاز کرده و به نزدیکانش هم اعلام کرده که بسیار با انگیزه است، ولی این بازیکن نمی‌تواند در نیم فصل نخست بازی کند.

عیسی که الان با تیمی قرارداد ندارد و بازیکن آزاد است، مدت هاست که منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی پرسپولیسی هاست. اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده و شنیده‌ها حاکی از آن است که قرارداد آل کثیر تمدید نخواهد شد.

در این موضوع نمی‌شود باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی را مقصر دانست و خود عیسی بیشترین تقصیر را دارد. او با تصمیمی که گرفت و البته مشاور‌های اشتباهی که کنارش داشت، هم خودش را از حضور در پرسپولیس محروم کرد و هم تیمش را از داشتن یک مهاجم خوب.

این درحالیست که پرسپولیس در خط حمله به شدت ضعف دارد و اگر عیسی شرایط بازی را داشت، می‌توانست از ابتدای این فصل به پرسپولیس کمک کند. در واقع آل کثیر مصداق بارز ضرب المثل معروف «خود کرده را تدبیر نیست!» است.

منبع: خبر ورزشی
24-news.ir/vdchvknzz23nvkd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز