تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: ۶۴ پایگاه فوریت های پزشکی به صورت شبانه روزی در محرم امسال خدمت رسانی می کنند.
خدمات رسانی ۶۴ پایگاه فوریت های پزشکی زنجان
به گزارش خبر24 ، داریوش تقیلو در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه ۶۴ پایگاه فوریت های پزشکی با ۴۷۰ پرسنل اورژانس این استان بصورت شبانه روزی در محرم امسال خدمت رسانی می کنند، گفت: همچنین اورژانس هوایی استان آماده ارائه خدمات بوده و اتوبوس آمبولانس این مرکز با قابلیت امدادرسانی به حوادث مصدومان متعدد احتمالی در آماده باش است.

وی با بیان اینکه تدارک ویژه برای مراسم های عزاداری در حسینیه اعظم دیده شوده بود، افزود: ۸ دستگاه آمبولانس، سه تیم پیاده، سه دستگاه موتورلانس و اتوبوس آمبولانس در مسیر دسته عزاداری مستقر شده بود.

تقی لو با اشاره به اینکه پایگاه ها و کارکنان اورژانس برای ارائه خدمات به عزاداران و زائران حسینیه اعظم زنجان خدمات ارائه دادند، افزود: دسته های عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان نمود بیشتری می یابد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: با توجه به ترافیک و حضور گسترده عزاداران و محدودیت های تردد آمبولانس برای اولین بار سه دستگاه موتورلانس اختصاصی اورژانس در دسته های حسینیه و زینبیه بکارگیری می‌شود.


منبع: مهر
24-news.ir/vdcdoo0fxyt0zk6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز