تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱
حامد کاشانی، حسین طاهری، محمدحسین پویانفر، حمید علیمی و رضا پناهیان از سخنرانان و مداحان کشور به توهین میرحسین موسوی به شهید حسین همدانی واکنش نشان دادند.
واکنش 5 چهره مشهور به توهین میرحسین فتنه گر
به گزارش خبر24، حجت‌الاسلام حامد کاشانی، محمدحسین پویانفر و حمید علیمی از سخنرانان و مداحان کشور به توهین میرحسین موسوی به شهید حسین همدانی با انتشار توئیت‌هایی واکنش نشان دادند.

درباره شهادت این سردار بزرگ ایران‌زمین به دست عوامل رژیم صهیونیستی و گروهک‌های تروریستی تکفیری را در عبارتی شنیع این‌گونه توصیف کرده است: «سزای آن سردار بی‌افتخاری که به این جنایت اعتراف و مباهات کرد چه بود، جز آنکه جانش در غربت به قربانی مستبدی دیگر تلف شود، در حالی که نه آسمان بر او گریست و نه زمین و نه او کمترین نَمی‌ از سابقه پیشین با خود به پیشگاه خداوند برد؛ عبرتی برای بازماندگان تا دریابند که خودکامه در ازای طعمه‌ای که پیش‌پای‌شان می‌اندازد همه چیز آنان را مطالبه می‌کند. و این همه چیز شامل کمترین ظواهر به جا مانده از انقلاب نیز هست، تا این بار کدام نام پرطمطراق را بر خیانت‌شان سوار کنند.»


زهی سعادت که هنوز مورد نفرت و کینه‌ عمله‌ و مزدوران دشمن هستند
حجت‌الاسلام حامد کاشانی از سخنرانان مذهبی در توئیتر نوشت: «سلام خدا بر مجاهدانی که در راه خدا و دستورات الهی، مو سپید کردند و عمرشان به شهادت ختم شد و زهی سعادت که هنوز مورد نفرت و کینه‌ عمله‌ و مزدوران دشمن هستند. خدایا عاقبت ما را نیز پس از انجام وظایف و جهاد، به شهادت ختم فرما و دشمنانت را از ما خشمگین ساز.»

طلب صلوات برای شادی روح شهید همدانی
حمید علیمی مداح اهل بیت(ع) هم نوشت: «شادی ارواح مطهر شهدای مدافع حرم مخصوصاً حاج قاسم و حاج حسین همدانی صلوات…»

خدایا من را با شهید همدانی محشور کن
محمدحسین پویانفر مداح اهل بیت(ع) هم نوشت: «خدایا من را با شهید همدانی محشور کن»

دشمن شمرصفت به او اهانت کرد
حجت‌الاسلام رضا پناهیان سخنرانی مذهبی و فرزند حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان هم نوشت: «خوش بحال حاج حسین همدانی که مثل اربابش، در ایام عاشورا، دشمن شمر صفت به او اهانت کرد»

صدها بانی فتنه، فدای بانی امنیت
حسین طاهری مداح اهل بیت(ع) هم در توئیتی با هشتگ #شهید_همدانی نوشت: «صدها بانی فتنه، فدای بانی امنیت»


منبع: فارس
24-news.ir/vdcbzab8srhbgzp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز