تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
آتش‌نشانان تهرانی در یک ماموریت امدادی پای یک کودک بازیگوش را از بین شبکه‌های رادیاتور خارج کردند.
حادثه عجیب برای کودک ۲ ساله در حین بازی +عکس
به گزارش خبر24، عصر دیروز در تماسی با سامانه ۱۲۵ اعلام شد که پای یک کودک در وضعیت خطرناکی در میان شبکه‌های رادیاتور خانه‌ای گیر کرده و امکان خارج کردن آن در شرایط عادی وجود ندارد. در همین راستا نیز ستاد فرماندهی، آتش‌نانان ایستگاه۵ را به محل حادثه واقع در خیابان قزوین، خیابان مخصوص اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک کودک حدود دو ساله مشغول بازی در اتاق بوده که پایش وارد شبکه‌های رادیاتور و دیوار خانه شده اما دیگر نتوانسته آن را خارج کند. والدین این کودک نیز موفق به خارج کردن پای این کودک نشده و از این رو مجبور به تماس با آتش‌نشانی شده‌اند. در ادامه آتش‌نشانان برای خارج کردن رها سازی پای این کودک وارد عمل شدند.

عوامل آتش‌نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص پای این کودک را از میان دیوار و شبکه‌های رادیاتور خارج کردند. خوشبختانه پای این کودک آسیبی ندیده بود.

مرکز اطلاع‌رسانی آتش‌نشانی تهران با تایید این خبر اعلام کرد که عوامل آتش‌نشانی پس از رهاسازی پای کودک به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند، اما لازم است والدین بر بازی فرزندان خود و به خصوص کودکان کم سن نظارت داشته باشند تا از بروز چنین حوادثی جلوگیری شود.
حادثه عجیب برای کودکی ۲ ساله در حین بازی + عکس
حادثه عجیب برای کودکی ۲ ساله در حین بازی + عکس
منبع: مشرق 
 

  •  
24-news.ir/vdcawyn6w49nwa1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز