تاریخ انتشارجمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲
گلر شو پویشی ملی است برای خیلی هایی که به دلیل نداشتن آگاهی گل میخورن! بعضی ها هم از عدم آگاهی جوانان و نوجوانان ها سوء استفاده کرده و به آنها گل میزنند!
گُلر شو | پویشی به منظور پیشگیری از اعتیاد + عکس
به گزارش خبر24، در مرامنامه ابداع کنندگان این پویش بزرگ مردمی آمده است: فعالان مردمی حوزه ی مبارزه با مواد مخدر در قالب پویشی به نام «گلر شو»، با تمام توان ایستاده اند تا کسی به جوانان این کشور گل نزند!

آنچه مسلم است، گل اعتیادآور است و پویش ملی گلر شو از شب بیستم مردادماه راس ساعت ۲۱ تا 15 شهریورماه جاری برای آگاهی رسانی درباره ی این موضوع آغاز به کار می‌کند.

بنا بر اطلاع رسانی فعالان پویش گلرشو، همه کسانی که با این ایده خلاقانه و اثربخش موافق هستند می توانند به عنوان گلر برای شرکت در این پویش و آگاهی رسانی در خصوص ماده ی مخدر گل پوستر مربوط به پویش را در حساب های مجازی خود استوری نموده و این فعالان دغدغه مند و دلسوز مردمی را تگ و منشن کنند. 

گفتنی است 20 جایزه برای بهترین گلرها در این پویش در نظر گرفته شده لذا کسانی که تمایل به شرکت در مسابقه این پویش دارند، عکس فیلم و یا فعالیت خود در این زمینه را به آدرس اینستاگرام زیر: Naji_etiyad و یا شماره های 09917964183 و 09187337118 در واتساپ ارسال نمایند.
 
24-news.ir/vdcaoyn6649nwa1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز