تاریخ انتشارشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
آمریکایی‌ها به صورت رسمی از ایران دعوت کردند تا میزبان آزادکاران کشورمان در رقابت‌های جام جهانی باشند.
دبیر برای قبول دعوت آمریکایی‌ها از ایران شرط گذاشت
به گزارش خبر24، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در حاشیه برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در صربستان، با اشاره به دعوت آمریکایی‌ها از ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲، گفت: آمریکایی‌ها باید به همه اعضای تیم ویزا بدهند و اعلام کردم اگر حتی به یک نفر ویزا ندهند، ما در جام جهانی شرکت نمی‌کنیم. ما نباید سه ساعت در صف سه کیلومتری سفارت بایستیم. تیم من در صف نمی‌ایستد، تعارف هم نداریم.

دبیر گفت: زمانی بحث ویزای شخصی است و مشکلی وجود ندارد، اما اینکه از ما دعوت کنند فرق می‌کند. نه آمریکا، بلکه هیچ کشوری نباید این کار را انجام دهد. ما هر زمان آمریکا را دعوت کردیم به آن‌ها احترام گذاشتیم. برای ما احترام و دریافت ویزا مهم است، این موارد را اعلام کردم چرا که جنگ اول به از صلح آخر است.

دبیر در پایان با بیان اینکه، آمریکایی‌ها ۸۰۰ هزار دلار به اتحادیه جهانی پول دادند تا میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را بگیرند، گفت: ما اگر بیشتر پول می‌دادیم، میزبان می‌شدیم. البته برای آینده میزبانی می‌گیریم. آمریکایی‌ها برای آنکه این هزینه‌ای که کردند را جبران کنند، احتیاج دارند تیم ایران هم برود چرا که با حضور تیم ایران، ایرانی‌ها می‌آیند و چند برابر این پول را درمی‌آورند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
24-news.ir/vdcdx50fnyt0z56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز