تاریخ انتشارشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته در محورهای شمال بودیم امروز شاهد روز پرترافیک در مسیرهای خروجی شمال هستیم.
محورهای کندوان و هراز امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود
به گزارش خبر24، یدالله جهان‌تاب امروز در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: باتوجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته در محورهای مازندران شاهد بودیم امروز شاهد ترافیکی سنگین در مسیرهای خروجی محورها خواهیم بود.

وی افزود: تعطیلات پایانی شهریور در کنار آن ایام اربعین حسینی موجب افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیکی سنگین در محور کندوان، اضافه کرد: محور کندوان امروز یک‌طرفه شده و این محدودیت تا پایان تخلیه ترافیکی ادامه خواهد داشت.

جهان‌تاب با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال باشیم، تصریح کرد: اعمال محدودیت یک‌طرفه دراین محور براساس ضرورت در دستور کار قرار دارد.

وی به ترافیکی پرحجم در محورهای کیاسر و سوادکوه اشاره کرد و یادآور شد: طی ساعات آینده شاهد افزایش حجم ترافیک خواهیم بودکه تاکید ما به رانندگان رعایت صبوری در رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه سرعت و سبقت غیرمجاز و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز خط قرمز  پلیس است، گفت: رانندگان برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌های شمال می‌توانند با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcdk50f9yt0z56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز