تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: در هفته جاری سند بستر ۱۰ رودخانه مهم استان تهران پس از تثبیت و حدنگاری صادر شد.
جزئیات صدور سند مالکیت بستر ۱۰ رودخانه استان تهران
به گزارش خبر24،علی اصغرحیدرنژاد اظهار کرد: در هفته جاری سند رسمی بستر ۱۰ رودخانه مهم استان تهران پس از تثبیت و حدنگاری صادر شد.

وی افزود: این اقدام نقش مهمی در تعیین محدوده و جلوگیری از تصرف و ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه ها و کاهش عوارض ناشی از بلایای طبیعی همچون سیل خواهد داشت.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: سند مالکیت بستر رودخانه جاجرود به مساحت ۶۹۸ هزار و ۳۶۹ مترمربع در واحد ثبت اسناد و املاک پاکدشت صادر شد.


حیدرنژاد بیان کرد: در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان تهران سند مالکیت بستر رودخانه لات آجی به مساحت ۲۴ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک قرچک بود صادر شد.


وی در ادامه گفت:در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان سند مالکیت بستر رودخانه ناصر آباد به مساحت ۶.۲ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود صادر شد.


مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران اظهار کرد: سند مالکیت بستر بوجان به مساحت ۵.٩ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان صادر شد.


حیدر نژادبیان کرد: سند مالکیت بستر رودخانه مزرعه سادات به مساحت ۸.۳ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان صادر شد.


وی در ادامه گفت: در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان سند مالکیت بستر افجه در سینک به مساحت ۴.١۵ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود صادر شد.


مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران اظهار کرد: سند مالکیت بستر رودخانه رسنان به مساحت ۱ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان صادر شد.


حیدر نژاد گفت: سند مالکیت بستر رودخانه هنزک به مساحت ۵ هکتارکه مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان صادر شد.


وی در ادامه افزود: در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان سند مالکیت بستر رودخانه کند به مساحت ۲۷ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود صادر شد.


حیدر نژاد اظهارکرد: سند مالکیت بستر رودخانه نیکنامدره به مساحت ۴ هکتار که مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک لواسانات بود در قرارگاه حدنگاری اداره کاداستر استان صادر شد.


منبع: میزان
 
 
24-news.ir/vdcgxu9qzak9zy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز