تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
در ویدئوی جدید که گفته می‌شود مربوط به مراسم خاکسپاری ملکه انگلیس است، جانشین وی در اقدامی نژادپرستانه و بدون حتی حفظ ظاهر، از دست دادن با یک مرد سیاه‌پوست حاضر در جمعیت خودداری می‌کند و او را نادیده می‌گیرد.

لینک فیلم
به گزارش خبر24، چارلز سوم که بعد از فوت مادرش ملکه «الیزابت دوم» به پادشاهی انگلیس رسیده به خاطر گاف‌های متعددش در روزهای گذشته جنجالی شده و برای بسیاری یاد و خاطره پدرش، شاهزاده «فیلیپ» را زنده کرده است.

شاه انگلیس پیش از این، روز ۱۰ سپتامبر هم هنگام امضای چند سند رفتار تحقیرآمیزی با خدمتکارانش داشت که این مسئله بازتاب‌های گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. در فیلم‌ها و تصاویری که کاربران منتشر کرده‌اند او با دندان‌های به‌هم‌فشرده و رفتار غضب‌آلود از یکی از دستیارانش می‌خواهد که چیزی را از سر راهش بردارد.

چارلز علاوه بر این گاف‌ها، در شرایطی وارث تاج و تخت شده که نامش با رسوایی‌های متعددی گره خورده است. به عنوان مثال، ماه پیش روزنامه تایمز گزارش داده بود  پرنس «چارلز» شاه آینده انگلیس کیف پولی حاوی یک میلیون پوند از بستگان «اسامه بن‌لادن» رهبر پیشین گروه تروریستی القاعده دریافت کرده است.

این روزنامه انگلیسی نوشت پرنس چارلز شخصاً این مبلغ را از «بکر بن‌لادن» و برادر او دریافت کرده که هر دو برادران ناتنی رهبر القاعده و مغز متفکر حملات یازده سپتامبر هستند.

زندگی شخصی چارلز و ازدواج او با پرنسس دایانا، شاهدخت ولز هم درگیر فراز و نشیب‌های متعددی بود. دایانا و چارلز سال ۱۹۸۱ نامزدی‌شان با یکدیگر را اعلام کردند، اما این ازدواج به دلیل روابط عاشقانه‌ای که چارلز پیش از زندگی با دایانا داشت دیری نپایید و آن‌ها در سال ۱۹۹۲ از هم جدا شدند. چارلز در این مدت رابطه‌اش را با «کامیلا پارکر» آغاز کرد و بعداً هم اعتراف کرد که با کاملیا رابطه عاشقانه داشته است.

بعدا دایانا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که همسرش چارلز، همزمان با او به صورت پنهانی با کاملیا پارکر هم در ارتباط بوده و یکی از دلایل جدایی‌شان همین موضوع بوده است. دایانا سرانجام اوت سال ۱۹۹۷ در یک تصادف مشکوک رانندگی کشته شد.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcepf8zejh87oi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز