تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵
کمیته انضباطی به اتفاقات دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان واکنش نشان داد و فرد خاطی را تا زمان صدور رای از حضور تمام ورزشگاه‌ها محروم کرد.
حواشی دنباله دار پرسپولیس و نفت
به گزارش خبر24، دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان که با برتری ۲ بر یک سرخپوشان همراه بود، یکی از دیدارهای جنجالی هفته ششم لیگ برتر محسوب می‌شد. پس از این مسابقه بود که مدیرعامل نفت اظهاراتی را علیه پرسپولیسی‌ها و تیم داوری مطرح کرد.

حالا با گذشت ۱۰ روز، کمیته انضباطی به اتفاقات این دیدار واکنش نشان داد.

در متن این خبر که از سوی فدراسیون فوتبال منتشر شد، آمده است: «کمیته انضباطی قرار دستور موقت را برای مدیرعامل تیم نفت مسجد سلیمان صادر کرد.دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران درهفته ششم رقابتهای لیگ برتر برگزار و از سوی یزدی، مدیرعامل تیم نفت مسجد سلیمان تخلفانی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه و سرپرست تیم مقابل رخ داد که این تخلف در خور صدور قرار دستور موقت است.بر همین اساس به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، نامبرده از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال محروم بوده و لازم است دفاعیات کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند. رای صادره ظرف مهلت دور روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.»

منبع: خبرآنلاین
24-news.ir/vdciqyazvt1au32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز